3 Kişilik Kurul turu:D

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında umut52 tarafından paylaşıldı.

1. umut52

umut52 Üye

Seviye:
    Tarih:18 Haziran 2009 Perşembe
    Yer:Ordu-Merkez Öceli Köyü
    Saat:11.38
    Son kontrolleride tamamladıktan sonra köyümüzden yola çıkarak (3 arkadaş) bu uzun ve bir o kadar da eğlenceli yola koyulduk.
    İşte Yarım yamalak krokisi Eskipazar köyü sapağına kadar
    Yolda fotoğraf çekmekle zaman kaybetmemek için ilk fotoyu kurul 1 km tabelasında çektik:DMavi bisikletli benim.
    Arkadaşlar
    Girişteki yazı
    Mağara(Bilenler büyüklüğünü hesap edebilir duyduğuma göre bu mağara melet ırmağının altından geçiyormuş ve dahaca sonu bulunamamış.)
    Aslında çok derin birde sarnıç vardı ama oranın resmini çekemedim.(Herhalde dargınlığıma gelmiş olmalı ama onunda internetten resmini buldum ve sizinle paylaşıyorum.
    Yolculuğumuz bu kadar sürdü...Ama arkadaşları 2 gün bisiklet sürerken görmedim.Herhalde yatalak olmuşlardır.:D
    Yine aynı arkadaşlarla bir sonraki hedefimiz yoroz kayası İnşallah:rolleyes:
    Resimlerde bir hata olmuş.Reimler gözükmüyor diye bakmamazlık etmeyin arkadaşlar çok güzel mekan ve fotolar var.En kısa zamanda resimleri tekrar yükleyeceğim.;)

RECEP İŞLEK bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

1244553839068-76k4h8ffnxp0-630-354.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
upload_2016-8-24_10-58-20.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
2015-04-02 15.34.13.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...