-3 derecede gece turu

r_scribble

Aktif Üye
Tepki
30
Cumartesi günü İstanbul'a gidip Delta Bisikletten Geotech'imi aldım.Havalar epey soğuk ancak odamda bisikletimi izlemek çok sıkıcı oluyordu.Güzelce giyindik ve başladık pedallamaya :) Bugün (25.12.2006) öğleden sonra 14:00 civarı Edirne kent ormanı ve söğütlük denilen Meriç Irmağı'nın kestiği piknik alanını dolaştık.Hava soğuk olmasına rağmen oldukça eğlenceliydi.Kar ve şiddetli yağmur hariç hiçbirşey bisiklete binmeyi engelleyemez :)
Buyrun resimler:
Söğütlük piknik alanına giderken,
(link)

Edirne Kent Ormanı.
(link)

Meriç ırmağı,
(link)

(link)

Gündüz turumuzda pillerin azizliğine uğradık.Tam hızımızı aldık fotoluyoruz, piller bitti.

Gece hava -3 derece civarı idi.Dinlenme yada fotoğraf çekmek için durduğumuzda üşüyorduk.Bu yüzden fotoğraflar biraz sallama oldu idare edin artık :D

Evden yeni çıkıyoruz,
(link)

Tayfur'un (boreas) kız arkadaşına uğradık, küçük bir mola ve su takviyesi yaptık :D
(link)

Edirne küçük olmasına rağmen sayısız havuz var.Hem sınır şehri hemde tarihi bir yer olduğu için çevre düzenlemesine oldukça önem veriliyor.
(link)

Şimdide katı yiyecek takviyesi :D Buz gibi bir hava ve sıcacık gözlemeler.Kampüsün karşısında gözlemelerimizi hüpletirken :)
(link)

(link)

Gece migros kapalı, kocaman parka alanı bomboş.
Tayfur ve bisikleti :)
(link)

Aynı karenin ben ve Geotechli hali :D
(link)

(link)

Tayfur freerideçı sandı kendini, delirdi iyice.Bisiklet sirki kurmaya karar verdik bu fotoya baktıktan sonra :D :D :D
(link)

Buda farklı bir havuz :)
(link)

(link)

(link)

Deliler gibi kapıldım şu makinaya.50 YKR ile oynanıyor.İçindeki ayıcıklar zaten 1 YTL, ben 10 YTL verdim bir ayıcık tutamadım kız arkadaşıma :D :D :D
(link)

Fatih Sultan Mehmed heykeli,
(link)

Topun içinde ne aradığımı inanın ben de bilmiyorum :D
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Edirnenin ünlü meyveli misk sabunlarını simgeleyen bir heykel ve havuz,
(link)

(link)

Son durak bu havuzdu.Eve girdiğimizde anladıkki biz üşümemişiz, resmen donmuşuz :D Ama bu soğuk havada tekrar pedallamayacağımızın anlamına gelmiyor.Fotoğraflar ve küçük gezilerimiz devam edecek.Edirne'de fotolayacak, gezilecek eğlenceli ve tarihi mekanlar çok.Bizi izlemeye devam edin :D

Scudo

obsolate

Daimi Üye
Tepki
265
Kar ve şiddetli yağmur hariç hiçbirşey bisiklete binmeyi engelleyemez

güzel fotolar fakat kar da engellememeli bence bakın; (link)
kar ın yağmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

Not: Konuyu yanlış yere açmışsın.

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Güzel kareler,güzel bisikletler,güzel bir şehir daha ne olsun :)

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Adı Tayfur olan birisi daha varmıymış forumda yahu? :D Güzel resimler.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
e bisiklet yeni olunca degil -3 - 30 olsa yine bisiklete bimmeye çıkarsın simdi senin heyecandan kanın kaynıyordur zaten. ğüzel bisiklet toplamışşın güle güle kullan resimlerde çok güzel.

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Bisikletin hayırlı olsun, kazasız, belasız sürüşler dilerim sana. Böyle çılgınlıklar düşündüğünüzde ara sıra boreas ile birlikte, beni de haberdar ederseniz belki gelebilirim. Siz gençlerle birlikte olmak bize de hırs ve azim kazandırıyor.
Tekrar hayırlı olsun...

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
hayran kaldım.harika bi gezi olmuş.acayipde heveslendim bu gecede benmi çıksam dışarı.çok teşekkürler paylaştıgınız için.edirneyi görmemiştim.iyi oldu.ya ordaki havuzlarda süpermiş.sevgiler

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
Bisikletinizi güle güle kullanın. Ben de bu hafta sonu (23-24.12.2006) Edirne' eydim. İlk gidişimdi. Çok güzel bir şehir. Orada yaşayan insanlar da çok güzel ve birbirlerine saygılılar. Bisikletinizle bol gezili, eğlenceli bir hayat diliyorum.

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Fotograflar ve anlatim icin cok tesekkurler.

Ayrica yeni bisikletiniz de hayirli olsun saglikli gunlerde pedallamaniz dilegiyle :)

Bundan sonraki gezilerinizde de ayni performansla resimleri bekliyoruz :)

Ama farkettim ki kaskiniz yok.. Ben bu hafta sonu ormanda oyle bir dustum ki kaskimin arkasini kirdim ama en ufak bir darbe bile almadi kafam ;) Ufak bir tavsiye olarak nitelendirirseniz memnun olurum :)

Iyi Gunler

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
bu bisiklet sevgisinin en güzel örneklerinden:)

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
siz gelinde kütahyada binelim bisikletede görün soğuğu bugün yerde 7-8 cm kar vardı okula gittim hoca bana sen delimisin olum dedi eve telefon etti bu çocuğu bu havada nsl yolluonuz diye öldüm gülmekten yerde kar süper oluyo
arife günüde dağa çıkacağım fotoları bayramda atarım soğuktan ölmezsem :)

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
bisiklet hayırlı olsun bisiklet ögle bir sevgiki işte her şartta biniliyor hiç bir engel önüne gecemiyor paylaşım için teşekkürler :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
KONUYU YANLIS YERE ACMISINIZ RESIM KOYDUGUNUZA GORE FOTOLAR BOLUMUNE ACMANIZ GEREKIYORDU. MOD ARKADASLARDAN KONUYU O BOLUME TASIMALARINI RICA EDIYORUM

DUZENLI DERLI TOPLU BIR YASAM ICIN

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
çok güzel paylaşım teşekkürler.antalya da da felaket rüzgar var .keşke soğuk olsada rüzgar olmasa bütün arkadaşlar bilir rüzgar en büyük düşmanımız:)

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
size bravo diyorum güzel fotolar ve yenı bisikletin hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dıleklerımle.ve bu guzel calısmayı puanlıyorum.

r_scribble

Aktif Üye
Tepki
30
@obsolate

Evet dalgınlıkla konuyu yanlış yere açmışım.Özür dilerim.

Video mükemmel.Nasıl bir lastik kullandığınızı, yada lastiklerinize nasıl bir modifikasyon yaptığınızı merak ediyorum.

cheddar

Üye
Tepki
15
güzel resimler işlerden biraz vakit olsa çıkıcam valla..yinede tebrikler

r_scribble

Aktif Üye
Tepki
30
@mehmet_svm

Yaa bu teşekkürler butonu keşke kalkmasaydı :)

Teşekkürler:D

@tayfur

Evet var, ev arkadaşım :) Teşekkürler.

@nuriaktürk

İşte bu çok doğru.Ama herzaman boş vakit bulunmuyor.Bu yıl okulum bitiyor, son sene kasıyor biraz.Tüm boş zamanları değerlendireceğiz bakalım :)

@M.Ergun GÖZET

Ergun abi elbette haber veririz.Asıl hırsı ve azmi sen bize kazandıracaksın :) En yakın zamanda pedallarız umarım

@derya.k

Ben teşekkür ederim.Edirne'de daha ne cevherler var bir bilseniz.Zamanla küçük küçük gezeceğiz, fotolayıp paylaşacağız.

@gizer

Teşekkürler, pedallamaya da bekleriz :D

@Tugberk Tezel

Büyük geçmiş olsun.Onunda sırası var, biraz toparlanayım düzgün bir kask edineceğim.Resimler hiç bizmez :) Teşekkürler.

Herkese tek tek teşekkürlerimi sunuyorum :)