3 Bisikletten Sizce Hangisi ?

İ.Deniz

Daimi Üye
Tepki
47
Bisiklet
Sedona
Merhaba herkese 3 model arasında kaldım ürünleri sadece donanım olarak değil kardo sağlamlığı olarakta karşılaştırıp beni bilgilendirirseniz sevinirim. Herkese iyi pedallar.:rolleyes:

Salcano İnsomnia 29- (link)

Bianchi ADX 2700- (link)

Carraro BIG 929-http://www.carrarobisiklet.com/urunler.aspx?urunid=118

Eğer başka önerileriniz varsa tekliflere açığım.

Hangisini neden seçtiğinizi de yazarsanız diğer arkadaşlar için de iyi olur.
Şimdiden teşekkürler...

Scudo

İ.Deniz

Daimi Üye
Tepki
47
Bisiklet
Sedona
Yok mu cevap verecek bir müslüman :)

Can Yoltar

Aktif Üye
Tepki
57
Bisiklet
Kron
carraro 929 çok hoş neredeyse alıyordum direkten döndüm :) 1350 tl nin hakkını verir diye düşünmekteyim.

M.J.

Daimi Üye
Tepki
193
Bisiklet
Salcano
Bu seçeneklerden ben Bianchi adx 2700 seçerdim. Çünkü kadro kaliteleri hemen hemen hepsinin aynı. Bu durumda donanım olarak Bianchi önde görünüyor. İnternet sitesinde aktarıcıyı deore shadow olarak belirtmiş. Muhtemelen sadece arka aktarıcıdır. Salcano donanım olarak en düşük olarak görünüyor ancak onunda maşa seçimi diğerlerinden önde. Carraro donanım olarak fene değil ancak estetik açıdan beni tatmin etmedi. Ben her zaman kadro kalitesini tercih eden biri olarak size bu fiyat aralığında Fuji Neveda 1.7D yi öneririm. Donanım olarak düşük bir modeldir ancak kadrosu kaliteli bir 29ER DİR. Bunlarla birlikte sıfır bisiklet seçiminde canlı görüp içinize sinen bir model almakta önemlidir. Eğer imkanınız varsa hepsini tek tek görüp ısındığınız modeli almakta (doğru kadro boyu olmak şartıyla) fayda olduğunu düşünüyorum. Size şimdiden seçiminiz konusunda başarılar dilerim.

onur tuna

Daimi Üye
Tepki
128
Bisiklet
Salcano
bu 3 bisiklet arasından bianchi yi seçerdim donanımdan dolayı

İ.Deniz

Daimi Üye
Tepki
47
Bisiklet
Sedona
Acaba masadan dolayi salcanoyu alsam 175 liraya da bi deore taktiririz diye dusunuyorum yanlis miyim ?

Can Yoltar

Aktif Üye
Tepki
57
Bisiklet
Kron
bence yanlış bir düşünce sadece arka aktarıcı değiştirmek çokta harikalar yaratmıyor şahine spor yay taksanda şahin normal yaylada biraz forumda araştır 2012 2013 salcano insomialar iyiymiş öyle birşey bulabilirsin

İ.Deniz

Daimi Üye
Tepki
47
Bisiklet
Sedona
@Can Yoltar

Hocam o zaman carraronun bir artisi yok ki altus ile alivio arasinda fazla bir vark yok o zaman bir de bianchi ye bak o carrarodan carrarodanda iyi değil mi ?

Can Yoltar

Aktif Üye
Tepki
57
Bisiklet
Kron
@Deniz İLİKÇİ
carraro yuda gördüm AFX 8029 ide ADX 2700 ide imkanın varsa bi bak derim gez gör carraroda özellikle sarı olanda renk uyumu harika bianchiyi sevemedim AFX 8029 düşünüyordum vazgeçtim aramızda bir iticilik var galiba :)