3 bisiklet arasında kaldım..

eyup.g

Üye
Tepki
1
Forumda daha önceden bir konu daha açmıştım.Yorumlar kararlarımı bayağı bir etkiledi.Şimdi 3 bisiklet aklıma yattı.Onları sizinle paylaşmak istedim bilenlere sormak için.Bisikletler bunlar tercih yapmama yardımcı olun lütfen:

(link)

(link)

(link)

Kronun Tourer Sport 24ü daha çok hoşuma gitti ama sizin de fikirleriniz önemli.

Scudo

serhat177

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Kron
SALCANO CITY SPORT 21 VS yolda görmüştüm gayet hoş bi görüntüsü var özel örüm jantlar ayrı bi hava katmış...Krom belki biraz daha pahalıdır ama kalitelidir...

• Beğen
Tepkiler: eyup.g

Semih_ÇELİK

Forum Bağımlısı
Tepki
346
3 üde bir birine cok yakın. parcaların arasında 3-5 liralık farklar var salano nun en belirgin iyi yanı kronlardan lastikleri continental. 1. seçeneğin fiyatı yazılmamıs o biraz daha üst seviye görünüyor ama onun fiyatı 800 den fazladır tahminimce. salcano jant seti ve göbeklerde de diğerlerinden iyi görünüyor, düsük seviyede olsa shimano. benim son fikrim temiz bir 2. el 100 200 farklı fiyatına yaklasık 4 seviye üstü daha güzel marka bisiklet alabilirsiniz.

• Beğen

eyup.g

Üye
Tepki
1
@semih çelik

peşin alma imkanım yok o yüzden 0 alacağım sanırsam.en üstteki bisikletin fiyatı 700 lira. diğer kronun ise 630 lira civarında.fiyatlar abartılı biraz o sitede sanki.kaçkar bisiklette 630 lira.

Aşkın Şentürk

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Mosso
Kron tourer sport parça olarak daha iyi ama ağırlıklarını da incelemende fayda var ayrıca bütçene göre de bakmalısın her zaman daha iyisi vardır bu arada kadro olarak kron tourer ve kron tourer sport salcano city sport 21 vs den daha iyi ama ağırlık da çok önemli bence en yakın bir bisiklet satış mağazasına gidip ağırlıklar hakkında bilgi almalısın.

• Beğen

Mutlu Köksal

Satılık Scott Scale LTD CR1
Tepki
224
İsim
Mutlu
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Kron Tourer Sport diyorum

• Beğen

eyup.g

Üye
Tepki
1
Dediğim gibi 3ü de hemen hemen aynı fiyat aralığında 600-700 arasında.Şu zamana kadar yapılan yorumlara göre Kron Sport 24ü seçeceğim gibi.

eyup.g

Üye
Tepki
1
@Aşkın Şentürk

Fiyatı (link) çok uygun bence.

Çanakkale'de bayisi veya servisi yok ama bisiklet güzel duruyor.İstanbul'dan alıp götüreceğim herhalde.

Yalnız bedeni nasıl almak gerekiyor? 180 boyundayım. L mi almak gerekir?

Ozan Duran

Forum Bağımlısı
Tepki
621
Bisiklet
Cannondale
Kron alacaksanız 18 inçlik kadro tavsiye ederim.
Arkadaşımda var Kron Tourer Sport 24. 18'lik kadro. Boyu 1,75 - 1,80 arası.
Bu arada bisikletten oldukça memnun. Birlikte aldık bisikletleri ben XC500 aldım, o tourer aldı.

• Beğen

eyup.g

Üye
Tepki
1
@ozndrn

forumda benim boyuma 58-61 cm öneriliyor. sizin dediğinize göre 45 cm oluyor 18 inç.sorun olmaz mı?

Ozan Duran

Forum Bağımlısı
Tepki
621
Bisiklet
Cannondale
Benim bisikletin de kadrosu 18 inç ki benim boyum da 1.80.
Alırken 20 inç kadroyu da denedim, büyük geldi, 18'lik aldım.
O yüzden 18 inç tavsiye ettim.
Eğer gidip mağazadan alma imkanınız olursa her ikisini de denemenizi tavsiye ederim.

eyup.g

Üye
Tepki
1
@ozndrn

İnternette indirimde diye oradan almayı düşündüm.18 inç iyi diyorsanız önceliğim o olur. Ama bedeni L seçtiğimizde kadro boyu ne oluyor onu çözemedim.

eyup.g

Üye
Tepki
1
@EMRE GEGER

Neden daha mantıklı? açıklarsanız sevinirim.