3 Aralik Aydos fotolari buraya

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında bikergrrl tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bikergrrl

bikergrrl Bisikletkolik

Seviye:
    Gene harika bir gundu :D Gelene, gelemeyip gonlu bizimle olanlara koca bir selam ve tesekkur :D :D

bir yigin fotografimiz daha oldu, ben de hizir gibiyim yani masallah, geldim, dusumu aldim, iki dirhem bir cekirdek giyindim, kapidan cikmadan bir de size topic aciyorum :D aksam dondugumde butun fotolar yuklenmis olsun ona gore :D

Alicins, selene cok uzuldum, bir defaki Aydos'ta acisini cikaririz ama merak etme, parkur tam sana gore ;) :D

bikergrrl

bikergrrl Bisikletkolik

Seviye:
  3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Kilitledim :) Anahtarını da yuttum

alicins, Tugfox ve bikergrrl bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

STRAVA AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
upload_2016-4-22_9-47-13.png
Bazen aklımızdan geçen "bu şekilde uygulansa faydası olur muydu?" türünden soruları bilim insanları zaten test ediyorlarmış. Dün Cycling Performance Tips Blog sitesinde bu konuyu görünce ilgimi...
upload_2016-8-24_10-37-19.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.