3 ağustos pazar Ormanda Bisiklet Keyfine varmısınız ?

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
http://i102.photobucket.com/albums/m114/murats/15ekim06/2006-10-15seytanderesiyolum-.jpg
( Aynı parkurda 15 Ekim 2006 cekilen fotografimiz )

3 Ağustos 2008 Pazar günü Biraz spor, biraz keyif için Ormanda Bisiklet turuna gidiyoruz.

saat : 9:00 Kağıtahane çıkışı Shell' (ORTAS) de buluşup Ayazağa - Şeytan deresi - Fatih ormanı - dönüş - Kağıthane turu yapıyoruz. ( Uzak noktalardan gelecek olanlar 8:30 da Sirkecide Kadıköy vapur iskelesi önünde grup oluşturup birlikte güvenle pedal çevirerek gelecektir. )

- Kask zorunludur. ( Tel: 212-2957284' den Rezervasyon yaptırabilirsiniz 1.00 YTL'ye kask kiralanmaktadır.)
- Eldiven takmanız önerilir.
- Yanınıza bolca su, kimlik ve bir miktar para alınız.
- Bisikletinizin bakımını yaptırmayı unutmayınız.

- Gezi hızında 17 - 20 km hızla grup halinde gidilecektir.
- Gezimiz 7 - 77 ye herkese açıktır.
- 18 yaşından küçükler velileri ile katılabilir.
- Gezi boyunca molalar verilecektir.

- orman içinde bir piknik alanında kahvaltı daha sonra piknik malzelerini getirenler piknik yapabilecektir.
- Ayrıca sucuk getirenlerede ( kendin pişir kendin ye ) mangal yapma imkanı sunulacaktır veya piknik alanındaki ürün ve hizmetlerden satın alınabilecektir.

- Küçük onarımlar için teknik servis yanımızda olacaktır.

- Uzak mesafelerden araçları ile gelenlerin araçlarını Kağıthane çıkışındaki SHELL ( 2. istasyon ORTAS ) da Otopark'a park etmeleri önerilir.

- Daha fazla detay için lütfen dernek acil yardım danışma telefonunu 0530-4016969' u arayınız.

Buluşma yeri krokisi
http://i102.photobucket.com/albums/m114/murats/Diger/kagithaneshellkrokisimini.jpg

Scudo

zekixx

Forum Bağımlısı
Tepki
197
İsim
Zeki
Bisiklet
KTM
aksilik olmazsa uskudardan 3 kisi geliyoruz, sirkecide gorusmek uzere.

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Güzel bir organizasyon kokusu alıyorum yine. Ama ne yazık ki katılamayacağım, katılacak arkadaşlara şimdiden kazasız belasız eğlenceli sürüşler..

Tepki
26
Sirkeciden ana buluşma noktasına kadar olan güzegah nasıl acaba ? Bilgi verebilirseniz sevinirim.Saygılarımla.

FarukDemir

Forum Bağımlısı
Tepki
397
herşey süper:)
e geziye de katılmak istiyorum:D
ama şu şart kötü olmuş yaa:(
- 18 yaşından küçükler velileri ile katılabilir.
bunun bi yolu yok mu yani tek gelemezmiyim çünkü ailede herkes bisiklete karşı:mad:

• Beğen
Tepkiler: ümit_levent

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
@H.Okyay

haşim hep varya arazisin hee bu haftada arazi oldun hadi bakalım saglıcakla kal bir dahaki turda görüşmek üzere

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
@murat ilhan

Merhabalar murat bey sirkeciden ana buluşma yeri yani kagıthane şhell (ortaş) a kadar yolumuz un üzerinde cidi tırmanış ve iniş yoktur. sirkeciden eyüp ve ordanda kagıthaneye ana buluşma noktamıza gececegiz. bilgilerinize sunulur sevgi ve saygılarımla

• Beğen
Tepkiler: murat ilhan

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
@afd92

Merhabalar degerli kardeşim ilk önce seni tebrik etmeliyim. güzel bir konuya deginmişsin ama dernek olarak 18 yaşından küçüklerin veli izni olmadan gelmeleri imkansız her hangi bir kaza sonrasında dernek olarak çok ama çok sıkıntı yaşarız. Ailenizle bunun için aile fertlerinizden birinizin izni olmadan turlarımıza katılamıyorsunuz....

Ayrıntılı bilgiyi dernegimizin açil telefonundan telefonle ögrene bilirsiniz.....

FarukDemir

Forum Bağımlısı
Tepki
397
napalım artık size iyi geziler,iyi eğlenceler

zaten siz gelmeme izin verseniz bile babam bisiklete binmeme izin vermiyor:(

• Beğen

Faik BİLGİN

Forum Demirbaşı
Tepki
170
sizler adına sevindim keşke orada olsaydım ve sizlere katılsaydım neyse sizlere hayırlı pedellamalar

• Beğen

agharta35

Üye
Tepki
17
ilkay mrh. ben fırat bende gelmek istiyorum ama sirkecide nerde buluşcaksınız tam adres ve saat bildirirsen mutlu oluruz sağlıcakla kazasız günler :)

trinity72

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Ilkay selam...

Yesilkoy Rone Park sabah kahvaltısı procemizi bu kahvaltıya katılmayı cok isteyen bi arkadasımızın cenazesi sebebi ile kahvaltı etkinligine katılamayacagından dolayı ertelemis bulunuyoruz...Bi guzel fotograftan girdi kanımıza Fatih Ormanı gezisi...:) Ekibi toplayabilirsem bende geliyorum....Sirkeci'de bulusuruz...cep numaram var sende...

Selamlar...

• Beğen

Dinamo

Forum Demirbaşı
Tepki
347
Gönlüm bu gezide, orada olma ihtimalim ağır basacak sanırım. Görüşmek üzere...

• Beğen

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
@trinity72

:(:(:( ilk önce arkadaşımızın başlı sagolsun çok üzüldüm. Madem gelmek istiyorsun sen ekibi toplayıp gelirsin yaaaa sirekecide görüşmek üzere....

seykem

Aktif Üye
Tepki
52
Trİnİty Sen Gİdmek İstİyeceksİnde Bİz Sana Uymayacakmiyiz Tabİ Kİ Uyacagiz.Yarin Karalastirlan Saat Te Gorusmekdİlegİ İle :d

• Beğen
Tepkiler: brksyhn

burakb

Daimi Üye
Tepki
528
Selam arkadaşlar,
Size katılmayı çok isterim.
Çok hızlı bir tur olmayacak değil mi? Bu orman gezisi...
Arkanızdan sürünerek gelen birini istemezsiniz değil mi?:)

Küçük bir sağlık sorunum var. Üstesinden gelirsem. Sabah 8.45 de Kağıthane Örtaş'ta olmam yeterli midir..