2oo9 Sedona Borla..18" mavi-beyaz.. :)

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında Emre Ceylan tarafından paylaşıldı.

1. Mert Altıkardeş

Mert Altıkardeş Kıdemli Üye

Seviye:
    Kazasız Belasız Pedallamalar

Emre Ceylan bunu beğendi.
    Emre Ceylan

Emre Ceylan Üye

Seviye:
    saol abicm.. :) ama sizin kadrolarınzda cok güzel bence :in: 2008 borlann tek kötü yanı vites ve arka fren telinin kadronun üstünde olması.. :) baska hiçbi kötü yanı yok.. :) hayırlı ve kzasız sürüşler bol pedaller.. :)

Emre Ceylan

Emre Ceylan Üye

Seviye:
    cok sağol ... :)

4. Jelib10

Jelib10 Aktif Üye

Seviye:
    allah KazAsız bElasız bnmek nsip et sin çok güzel bisklet hayırlı olsun

5. AHMET DERİCİ

AHMET DERİCİ Yeni Üye

Öncelikle hayırlı olsun. Bende çok beğendim harika bir bisiklet olmuş. Renkler Çok güzel..

Alım sürecinden bahsedermisiniz ve tam olarak kaça mal oldu?

Alırken üzerindeki malzemeleri yükseltmek istediğimizde ne gibi bir uygulama yapıyorlar? Bilginiz varsa paylaşırsanız memnun olurum.

Emre Ceylan

Emre Ceylan Üye

Seviye:
    abicm alım süreci şöyle oldu
    bi pazartesi günü aradım ve tam olarak bilgileri sordm bana dedilerki parayı gidip yatırırsın kardeşm parayı hesabımzda gördüğümz anda bisiklet burdan cıkar ve en gec 1 gün içersnde elne gelr dedi lütfü abi tabi benm daha önceki bazı elektronk alet edavatların 1 gün denip 1 haftada gelmesnden dolayı ertesi gün için heveslenmemştm.. salı 3-4 gibi parayı yatrdm ve geri aradım erdoğanlar bisikleti.. abi tmmdır kardesm para hesabımza geçti bisiklet yarın elnde dedi.. ben siparş verirken sormştu boyumu filan ben 18" aldım çarşamba sabahı kargodan bi telefon geldi kargonuz geldi ankaradan dye ilk baş daha önce siparş verdiğim tüfek fişekleri sandm gittim baktım koskocamn bir paket :D hemen arabaya koyduk direk benm en eski bisikletcme yıllardır ondan baskasına gitmedm yine ona gittim hemen tekerlekleri montajladı al kocum hazır bisikletn dedi ve yaklaşk 20saat içnde bisiklet elmdeydi :) msja cvbı biraz geç yazdım k.baqma abicim tatildeym :) ben ek bi yükseltme istemediğim için bu konuda bi bilgim yok ama ararsın yardımcı olurlar :)