2'li duvar askısı arıyorum

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
(link)

bu ürüne benzer birşey lazım fakat ekonomik olmalı, 2. bisikletimi almak istiyorum şuan mevcut bisikletim balkonda ve 2. için yer yok malesef. ikisini birden taşıyacak bu türden bir askıyı ucuza nereden mal edebilirim? özellikle bu tarz arıyorum bisiklet hiç bir şekilde duvara değmemeli, badana işi yeni bittide :D

aradığım şey budur.

http://2teker.com/wp-content/uploads/2008/09/bikerack1.jpg

Scudo

Sabri Atalay

Daimi Üye
Tepki
245
Bisiklet
Trek
Merhaba,
Boruyu en ucuz perşembe pazarında bulursun.Paslanmazcıları sor.
Sana yerini tarif ederler(Galata Arap cami civarı olması lazım). Orda istediğin boyda ve kalınlıkta paslanmaz boru bulursun. Ellerinde bol miktarda vardır.
Kolay gelsin

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Sadece bir öneri olarak söylüyorum (link) şu modelden 2 tane alsanız altlı üstlü monte etsenizde benzer bir sonuç alırsınız sanırım.

Tepki
55
@özcan parlakoğlu

üstat yükseklik ve bütçen nedir ona göre yardımcı olmaya çalışim

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
yükseklik 263cm. alt tarafı bir boru ve 2 askı için 100 -150 lira yeterli olur sanırım :D

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
@Tamer KAMIŞLI

bisikleti odamın içine koyacağım, en uygun yerde bina kolonunun önü oluyor, sağı solu dolu, o yüzden bunu kullanamam, kolona delik açmak pek akıllıca değil, malum önümüz deprem

Tepki
55
@özcan parlakoğlu

Üstat ben makine mühendisliği okuyorum şu an stajdayım burada sana yapim dedim de ustalara sordum baya yüksek fiyat söyledilerde ama ben mühendisede sorim ona göre dönerim sana

ilyasss

Forum Bağımlısı
Tepki
208
hocam bu kadar paralar hiç gerek yok.herhangi bir hırdavatcıdan L demirler var hani bu üzerine raf yapmak için kulanılan.onlardan 4 tane al duvara montele hepsi bukadar.maliyeti 10 lirayı geçmez.ben 4 yıldır aynı şekilde kullanıyorum demirlerede sünger kesip geçirdim sorunsuz.resimlerini çekebilirsemde gönderirim;)