2bindokuz altibin7yuz

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
@cparlakgul

Iki sene icinde karbon masa, karbon frenler, karbon degistiriciler/aktaricilar gelecek, SID'e olabilir markaya karar vermedim, vakit var.
On aktariciyi hic kullanmiyorum,dumduz buralar ama onuda degistirecegim ilerde.
i
Sanada seciminde bol sanslar konu acmissin gordum.

• Beğen
Tepkiler: Cengiz Parlakgül
Scudo

tugayabicim

Forum Demirbaşı
Tepki
80
bisiklet zaten ağırlığıda renk uyumunuda aşmış:):) iyi günlerde kullanmanız dileği ilie..

• Beğen
Tepkiler: Ozzgurr

gokhan erdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.194
çok güzel bir bisiklet hocam ii günlerde kullan Allah kaza bela vermesın saglıklı gunler...pedallarda ii

• Beğen

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
Bisiklet öyle güzel ki, renk uyumu öyle harika ki, dencek bir şey yok. Tek kelime ile mükemmel.

• Beğen

bisikletletçi52

Forum Demirbaşı
Tepki
157
bisiklet çok süper renk uyumu çok iyi allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

• Beğen

Okan Bozkurt

Aktif Üye
Tepki
119
çok güzel bir bisiklet, renk uyumu da harika, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle

• Beğen

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
@d.berkay

Bir Zagor'luk yaptimki sorma, iki hafta once golun etrafinda bisiklete binerken nereden estiyse seleyi/seatpostu yukari cekersem nasil olur diye merak ettim; durdum, seatpost'u yukari cektim. Bunu yaparkende kulagimda kulaklik muzik dinliyordum, kelepceyi sikistirirken hafiften katir- kutur birseyler hissettim, onemsemedim. Turun sonunda baktim sele gene assagiya inmis, seatpost'u cikardim birde baktimki; catlak :boese157: :boese157:

Yeniden bir FSA ve tork ayarli kelepce siparis etmek zorunda kaldim. :(

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
@Selim Üsel

Senin 8500'un kadar degil ama bana yetiyor bu 6700.

Ozellikle Fulcrum jantlari cok seviyorum, pedal cevirirken cit yok ama pedal cevirmeyi birakinca cok yuksek akis sesi var. Benim gibi gol kenarinda yuzlerce kisinin bisiklete bindigi yerlerde inanin zil gorevi goruyor o yuksek akis sesi. Eminim forumdaki bircok kisi yabanci sitelerdeki yorumlardan biliyordur Fulcrumlarin cok ses yaptigini, bazilari bu sesi rahatsiz edici buluyor ben aksini dusunuyorum, keyif veriyor o sesi duymak.

• Beğen
Tepkiler: Selim Üsel

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@Ozzgurr

OFFF :(
Çok geçmiş olsun.. Bu carbon sele borularınında bu handikapı var işte.. Kullanımları keyifli ancak sıkıştırırken torku iyi ayarlamazsanız çat diye çatlıyor.. Takım arkadaşımda aynı şekilde bir tane FSA SL-K carbon sele borusu çatlattı ki o 65kg, ben 80kgyim ben hala kullanıyorum aynı sele borusunu ama o daha ilk yarışta çatlattı malesef.. Sanırım yüzeyi pürüzsüz olduğu için kaymasın diye fazla sıkıyoruz ve sonucunda da dayanamıyorlar.. :eek:
Bu tür hassas parçaları kullanırken fabrikanın verdiği tork değerlerine çok dikkat etmek gerekiyor ve mutlaka bir tork anahtarı edinmemiz gerekiyor..
Umarım sizin için son olur bu talihsiz olay..

Hasan 16

Forum Bağımlısı
Tepki
236
Bisiklet
Cannondale
Herşeyi ile çok uyumlu ayrıntılara önem verilen bir makine olmuş.Güle güle eskitin.

• Beğen

aLi D0ĞAN

Daimi Üye
Tepki
91
renk uyumu hakkatende süper olmuş :) kazasız belasız sürüşler.. :)

• Beğen