29×2.10 mtb dış lastik önerisi

Tepki
7
Bisiklet
Salcano
Abiler Ablalar
29×2.10 mtb dış lastik arıyorum istanbul (avrupa) içi sağlam uygun bisiklet yedek parça satan nereler var bütçem 50-60 tl arası

Bide
MİCHELİN
CONTİNENTAL
SCHWALBE

Hangi markayı tercih edeyim?

Scudo
Tepki
9
Bisiklet
Cube
Hocam ben schwalbe rapid rob aldım 65 TL ye erdoğanlar bisikletten.Ama daha takıp dolaşacak zamanım olmadı havalardan dolayı..

• Beğen
Tepkiler: Muhammet YILMAZ

ati0736

Üye
Tepki
2
İsim
atilla karadaş
Bisiklet
Sedona
selamlar hocam schwalbe rapid rob arazide fazla sıkıntı veriyo bilgin olsun yolda başarılı sedona 950 bisikletim var üzerinde geldi bende biraz daha sağlam bi lastik arıyorum bakalım araştırmaya başladım schwalbe smart sam yada black jak daha iyi ama 29" uyumlu varmı bende araştırıyorum

Tepki
7
Bisiklet
Salcano
@ati0736
zaten çoğu modelde 29 sıkıntısı var 29 olanlarda hepsi internet üzerinden

• Beğen
Tepkiler: ati0736

ToroMir

Sadece Bisiklet
Tepki
1.920
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Maxxis Crossmark 2.10 İki yıldır kullanıyorum. Çok yumuşak çamur hariç hayal kırıklığına uğratmadı. Tavsiye edilir.

ati0736

Üye
Tepki
2
İsim
atilla karadaş
Bisiklet
Sedona
smart sam lastikleri cuma günü taktık hafta sonu hem yol hemde arazide test ettik iki arkadaş aynı anda değiştik lastiklerimizi tavsiye ederim smart sam başarılı

• Beğen

Ender şeker

Forum Demirbaşı
Tepki
111
Bisiklet
Sedona
Merhabalar.cok begenilen smart sam sedonanin en ekonomik modeli olan 910 da standart geliyor.ilginc bir durum.birde sorum olacak size 29X2.25 smart sam yerine şehir lastigi olcusu nedir acaba

ati0736

Üye
Tepki
2
İsim
atilla karadaş
Bisiklet
Sedona
HOCAM MESAJINI YENİ GÖRDÜM ŞEHİR LASTİĞİ KULLANMADIM HİÇ PEK BİLGİM YOK NE DESEM SALLAMIŞ OLURUM AMA 29 JANTTA İNCE TEKER PEK TAVSİYE ETMİYOLAR BİSİKLET YATMADIĞI İÇİN 26 KADAR TUTUNMA ÇOK ZAYIF KALIYO İYİ Bİ ARAŞTIR BOŞUNA MASRAF ETMİŞ OLMA

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Sedona 950 kullanıcısı olarak şehir lastiği olarak schwalbe maraton kullanıyorum 28x2.00 olarak geçiyor. 29 jantlara da uyum sağlıyor. Kuru asfaltta tutusu harika ancak ıslak zeminde güven vermiyor. Yaklaşık 5.000km yaptım bu lastikle ve korumalı olduğundan onca koplama zıplama ve cam üzerinden geçmeme rağmen herhangibir patlak yaşamadım.

• Beğen