29er mtb tavsiyesi

Tepki
2
Bisiklet
Carraro
@Samet Koç

görünüm olarak gerçekten hoş ama servis olayı fln nasıl bende bir arkadaşımla beraber alıcam ben önemli değil ama arkadaşada mahcup olmak istemiyorum ama birazda riske girmek gerekiyor heralde :D

Scudo

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
@Ender şeker

Evet. Servisi olsa dahi bnm gozumde bir ise yaramiyorlar o yuzden sorun yok :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
Kadro boyu olarak sadece 19 var, acaba 17 falan getirtemezlermiki..

Tepki
2
Bisiklet
Carraro
doğru söylüyorsun bende ya sedona 729 düşünüyorum yada bu olucak heralde bu bisiklet işinde çok fikir değiştirdim :) eğer sana bisiklet bir iki gün içinde gelirse deneyimlerini ilkde olsa atarsan sevinirim

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
@Ender şeker

2-3 gun icinde gelecek diye beklemeyin kargoya verilis suresi rahat 10 gunu bulur. Cunki stoktan satmiyorlar fabrikadan bekleniyormus

Tepki
3
Bisiklet
Sedona
(link) bu sitede aynı marka (bir kaç özellik farklı) bisikletin pakedinin kilosu altta 22 yazıyor. 22 çok ağır değil mi? bir arkadaş da alacak ama emin olamadık.

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
Yabancı sitelere baktım onlarda bizim gibi nedir ne değildir merak ediyorlar bu bisiklet hakkında, özelliklerine göre ucuz diyorlar :D

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
Ürünün kutuşanmış hali 22 kg deniyor. Bisiklet 21 İnç kalmış ellerinde. Sanmıyorum bisikletin 15 kg yi geçeceğini. Çünkü üzerindeki malzemelerin ağırlığı belli. Tek bilmediğimz kadronun ağırlığı. O da 8-9 kilo olacak değil heralde ?

Tepki
3
Bisiklet
Sedona
Çift amortisörlü modeller genelde o kadar ağır oluyor. Ben de şaşırdım o yüzden 22 yazınca

Ender şeker

Forum Demirbaşı
Tepki
111
Bisiklet
Sedona
@Necati Fıratlı
Merakla bekliyorum foğrafları umarım mahçup olmam

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
Satış yapan bazı yabancı sitelere ağırlığı konusunda sorular sordum cevap bekliyorum. Ayrıca bisikleti alan bir kişi yorum yapmış ve bisikleti baya beğenmiş.

Ender şeker

Forum Demirbaşı
Tepki
111
Bisiklet
Sedona
@Alper Gencan
Servis konusunda bir bilgim yok ama hb getirdiği markanın arkasında durur diye düşünüyorum

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
Bence bisiklete salcano bakıyordur heralde. Gelsin görürüz bakalım. Zaten kurulumunu kendim yapacam.