29'' MTB bisiklet önerisi

Can Yoltar

Aktif Üye
Tepki
57
Bisiklet
Kron
İstanbul Beylikdüzü'nde oturmaktayım uzun zamandır üstünde durduğum bisiklet alma merakımın sonuna geliyorum. Maksimum 1.500tl bütçem var. Aklımda insomia var ama bisikletten profesyonel olarak anlamadığım için öneri,görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum özellikle gidip alabileceğim veya internetten alabileceğim güvenilir bir site söylerseniz sevinirim.

Scudo

Cemre Can Süral

Daimi Üye
Tepki
241
Bisiklet
Corratec
Hazır ölü sezon varken,sirkecideki bisikletçilere bi uğrayın derim.Ellerinde kalan modelleri uygun fiyattan satıyolar.

Can Yoltar

Aktif Üye
Tepki
57
Bisiklet
Kron
Can bey benim size bir sorum olacak 29''bisikletler için yol lastiği üretiyorlar mı ?

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
@Can Yoltar

28 inç lastik takılıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Can Yoltar

Aktif Üye
Tepki
57
Bisiklet
Kron
zaten 28 inç jant kullanılıyormuş ve doğrusu 29er miş ben hep 29inç diye bildim. Yorumunuz için teşekkürler

Tepki
13
Bisiklet
Salcano
Merhaba bende Büyükçekmece'deyim.Yakınız baya, burada Seda Bisiklet var Erkan abinin kendisi orada zaten.Çok kafa adamdır vede çok iyi anlar her şeyden. Bence gidin bir bakın bugün gittim o bütçede acera,deore bisikletler gördüm zaten kendisi size yardımcı olacaktır en azından size kazık atmaz. İnternete güvenmeyin bisikleti gidin ve görün. Kolay gelsin...

Can Yoltar

Aktif Üye
Tepki
57
Bisiklet
Kron
@H.Efe Sönmez

galiba biliyorum orayı bir kere yolum düşmüştü ama çok sıkışık ve küçük bir yer gibi geldi gözüme, salcano bayiisi idi yanılmıyorsam hangi markaları sattığını söyleme fırsatınız var mı acaba?