29 mart- taksim, pedalşörler midye yer....

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
307
merhaba arkadaşlar,

malum havalar biraz sıkıntılı... madem bisiklete binemiyoruz, haklarında konuşalım dedik:):):)perşembe akşamı saat 20:00 gibi, taksim balık pazarında, midye muhabbeti yapmayı düşünüyoruz... pedallayamadığımız zamanlarda da irtibatımız olur, bisiklet sever tüm arkadaşlar ile tanışmış oluruz...

katılmak isteyen herkesi bekleriz... biz oradayız...

sevgiler..

Scudo

ünal

Üye
Tepki
20
@cobike

yaa neden banu hn. perşembe :( çok üzldüm valla ben yokum perşembe günü gaziantepteyim hafta sonu olsaydı inanın sizleri yalnız bırtrakmazdım ama gelemicem bu kez . Ne güzel 3 te 3 yapmıştım hiç kaçırmamıştım gezileri ama bu kez olamdı herkeze iyi eğlenceler

serdar abiye çooook selemalar
bu arada banu hn. nasıl oldunuz çok korkuttunuz bizi pazar günü

sağlıklı günler:)
bu kez bol pedallar değil.. iyi yürüyüşler.

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
307
@bluebike

slmlar,

neden perşembe çünkü insanların haftasonunu bloke etmeyelim dedik. bisikletle gezmek istenebilir. yorgun olunur vs..olsun daha devam edecek sonuçta üzülmeye gerennnk yok:) bırak biz üzülelim sen yoksun diye:(

pazar günü cidden adaya gelemediğime üzülecek fırsatım dahi olmadı. ta ki iskelede sizi 2. kez görene kadar.. :)ama şu an gayet iyiyim. çok sağol...
serdara selamı ilettim. onun da selamları var...

bir dahakine görüşmek üzere:)

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
755
Balık pazarı dediğiniz nevizade falan mı? Kurs çıkışı gelebilirim...:)Ama bisikletleyim:D

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
307
nevizade arada kalıyor. pazarın o arası... ayrıca senin bisikleti olduğumuz mekana yakın bir yerlere koyabiliriz sanıyorum. kilit de al bence yanına.. en azından kilitleriz... aksesuarları da cebe:)

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
755
:D
Yine anlamadım:p...Tam mekan söylerseniz oraya direk geleceğim...Kursum Galatasaray Lisesi karşısı...:)

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
307
şimdi şöyle... bizim sık yediğimiz yer sıcak için soğuk için farklı... midyecide toplanalım. manavın karşısı.. orası zaten iç içe... damak tadına göre hareket ederiz....balık pazarına gir, ilk sol (pasaj hariç)...

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
755
Yes...Şimdi oldu:) Perşembe akşamı bir aksilik olmazsa sizleyim...:)

• Beğen
Tepkiler: Banu B.

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.640
wayyyysssss organizasyon he hemde mide operasyonu:D ,süperrr be yawwwww :D gelmek için ve sizlerle birlikte olmak için elimden geleni yapacağım..

kerazus

Üye
Tepki
18
Merhaba

persembe aksamı sizinleyim görüşmek üzere

selamlar

haluk.........

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.640
öff be ne geceydi be yawww,ama çok kısa sürdü hadi tekrarlıyalım en kısa zamanda,sevgilerle..
resimler birazdan...:)

Yukarı Alt