29 Mart Belgrad Ormanı Bisiklet Turu

Tepki
60
Bisiklet
Giant
Merhaba arkadaşlar,

daha önce kendi aramızda ara sıra yaptığımız güzel bir tur. mecidiyeköyden dereye inip kemerburgaz yolundan devam ederek belgrada giriyoruz, zekeriyaköyden sarıyere inip sahilden beşiktaşa doğru devam ediyor.
bu rotayı cumartesi yani 29 Mart'ta tekrar yapıyoruz. katılmak isteyen varsa, buluşma noktamız mecidiyeköy cevahir önü saat 10.00. katılmak isteyenleri bekleriz..
iletişim bilgilerim:

Cihangir
cmdilmac@gmail.com
0533 769 65 79

ROTA VE FOTOĞRAFLAR:

(link)

Scudo
Tepki
1
verdiğiniz facebook adresine girilemiyor hocam. yenileyebilir misiniz? ya da sorun bende mi?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ben sabah bakmıştım. Şimdi ilk mesaja tekrar baktığımda linkin değişmiş olduğunu görüyorum. Buyrun link;

(link)

aytacepik

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Specialized
Mecidiyeköy'den başlayan bir turu kaçırmak istemem :) Sizler için de uygunsa ben de katılmak isterim.

Tepki
60
Bisiklet
Giant
soranlar için tur yaklaşık 60 km'dir. orman içerisi inişli çıkışlı, bir de beşiktaştan barbaros yokuşu var. kemerburgaza kadarki bölüm ve dönüşte zekeriyaköyden beşiktaşa kadarki bölüm düz yol.

Tepki
7
Bisiklet
Scott
Pazar günü olsaydı keşke bu etkinlik,o zaman gelirdim,ama cumartesi çalıştığım için gelemiyorum :-(

Tepki
7
Bisiklet
Scott
olsun :) ben sabahtan oyumu kullanıp rahata ericem zaten. 6-7 gibi kullancam oyumu.

Hakan Gencer

Aktif Üye
Tepki
47
Bisiklet
Scott
rotaya baktım cendere yolundan yukarı doğru gideceksiniz sanırım, ayazağa-kemerburgaz arasında ciddi köpek saldırısına maruz kalabilirsiniz... eğimli yolda yukarı çıkacaksınız benden söylemesi...

Tepki
0
Bisiklet
Kron
hafta içleri akşam gezintileri olursa bende sizlere katılmak isterim yarın ki geziniz güzel geçer umarım çünkü hava yağışlı görunuyor.

Tepki
60
Bisiklet
Giant
evet hava yağışlı görünüyor. iki arkadaşa sattı bu yüzden.. ama bir arkadaş ve ben kesin yapıyoruz bu rotayı. katılcaklar bana özelden iletişim bilgilerini atarlarsa iyi olur. sabah lazım olabilir geç kalınırsa.

@Bedirhan sökücü

bu rota değil ama 20 nisan pazar günü Delhi'ye gidecek bi arkadaşı 50km kadar eşlik ederek uğurlayacağız. katılmak isterseniz 20 nisana yakın haberleşelim.

Tepki
60
Bisiklet
Giant
20. fotodan itibaren 29 marttaki tura ait. güzel bi gün oldu. tavsiye ederim bu rotayı..

(link)

• Beğen
Tepkiler: aytacepik

Cihan Soyugazi

Aktif Üye
Tepki
19
Bisiklet
Specialized
Cihangir kardeşim çok güzel bir tur oldu eline sağlık..