29 Haziran Cuma Akşamı Geleneksel Avrupa Yakası Turu

Konu, 'Yerel/Bölgesel Bisiklet Grupları' kısmında Nedret Günaydın tarafından paylaşıldı.

1. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    Dostlukların pekiştiği bilgilerin paylaşıldığı yeni bir etkinlikte buluşmak dileğiyle Avrupa yakası pedalşörler grubu..

Rotamız:Hipodrom önünden geçerek Bakırköy sahil yolundan,Yeşilköy sahile ulaşıp Florya dinlenme tesisleri.....

Buluşma ve toplanma yeri:Merter Burger King (Tekzen Market yanı-Zeytinburnu Metro istasyonu)

Saat :20:00

Hareket saati :20:30

Tarih : 29.06.2007 Cuma

Hava durumuna gelince açık 22* civarında olacak

Gece sürüşü olacağı için tüm katılımcı arkadaşların kafa lambası,far,ışıldak,arka stop’larla birlikte ayrıca kask ve eldivenle sürüş keyfini daha güvenli hale getirmeleri için önlem almaları rica olunur.

Nedret Günaydın

Seviye:
    ekşına 2 günnnnnnn kaldııııııııııı:D

Nedret Günaydın

Seviye:
    evvveeeetttt ekşına 1 günnn kaldıııııı:D

Nedret Günaydın

Seviye:
    harika bir akşama daha imza attık.katılımcı tüm pedal sever dostlara teşekkürlerrr:in: .bu haftaki parkur biraz zorlu oldu baywwww:D
    yeni bir etkinlikte buluşmak üzere bol spor ve sağlıklı günler dilerimmm

İlginizi Çekebilir

DSC1865-630x420.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
1430236840383-6yeuu0vchlq1-630-80.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
IMG_20160202_215000.jpg
Arkadaşlar benim burnum biraz yamuk ve et var yani çok rahat nefes alamıyorum normalde de şimdi denemek amaçlı bir burun bandı aldım acaba işe yarar mı bir nebze de olsa? Kullananlar vardır diye...