29 Ekim Pazar Cumhuriyet etkinliği

Antares

Forum Demirbaşı
Tepki
194
Bisiklet
KTM
Merhaba arkadaşlar..

Biraz erken sanıyorum ama organize olmak açısından şimdiden yazmakta uygun gördüm.. Gerçi site yöneticeleri zaten düşünmüşlerdir ama acele edip yazdığım için kusuruma bakmasınlar..

Başlıktan anlaşıldığı üzere 29 Ekim 'de Anadolu yakasında (Avrupalı arkadaşlarda katılabilir :D ) Cumhuriyet Bayramı etkinliği yapalım istiyorum :) (30 Ağustos 'ta yapamadığmız)

Fikir ve önerilerinize !

Görüşmek üzere..

Scudo

janus_sea

Daimi Üye
Tepki
107
@Antares

zafer abijiğim ee maşşallah bu ne hız yahu ne güzel alıştın forma sen oyle artık org.yapar oldun wayyy..hemde benden habersiz :p düşüncen güzel bu arada bence bizimkileri kandıralım şirketçe(janus ailesi)olarak katılalım biz bu organizasyona nasıl olur..

SAYGILAR

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Evet bencede havanın önemi yok her şekil katılabilirim...
Zaten bugün o kadar ıslandım ki kendimi sat komandosu gibi hissettim kafamda miğfer sırtımda çanta...:p

Evet konuyu dağıtmayayım...İşin özü "ben varım"...

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
sanırım 29 ekım kar yagsada katılırım cunku TURKIYE nin enbuyuk bayramı ve bu bayramda mazeret kabul edılmez diye dusunuyorum,herkesi organize bir sekilde yine anadolu ve avrupa karma olarak uzun mesafeli bir tura hazırlanmasını rica ediyorum ben en azından kendı adıma diyorum pazar günü sabah baslayacak ve aksama kadar deavm edecek bir tur hayalini kuruyorum ve biliyorumki benim gibi dusunen bu forumda binlerce pedal var cumhuriyetimize sahip cıkma adına birlikte pedal basalım diyorum.

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
daha yer kararlaştırmadan organizasyon yapılmadan biraz acele olucak ama şimdiden TÜRK BAYRAKLARINI hazırlayalım madem böyle özel bir günde yolara cıkacagız TÜRK BAYRAKLARINI hazırlayalım
(link)

• Beğen
Tepkiler: serix

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
evet BAYRAKLARIMIZI hazırlayalım,

noexit

Daimi Üye
Tepki
180
İsim
Kadir
Bisiklet
Specialized
yarın bisikletlerimizi alıyoruz kardeşimle... bizde sizlerleyiz 29 ekimde

Guldal

Üye
Tepki
18
Ben de olmak isterim.
Ank.dönüşümü 1gün öne alırsam gelmemem için hiç1 sebep kalmayacaktır, inş.;)
o halde ben de varım diyorum

Emir Alaca

Forum Bağımlısı
Tepki
437
bir aksilik olmazsa bende oradayım.tabii ki şanlı TÜRK BAYRAĞMIZLA birlikte.

• Beğen
Tepkiler: hdeveci

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
selam arkadaşlar şuan gördügüm kadarıyla 29 ekimdeki programa katılım müthiş olacak benim şuan aklıma gelen bir noktada buluşup ordan 29 ekim kutlamalarının yapıldıgı alana gitmek orda herkezle beraber kutlayıp yolumuza devam etmek belki bzilerde korteje gireriz ne dersiniz.

(link)

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
Cumhuriyet'e Çevrilen Pedal
İzmir Bisiklet Sevenler Derneği 10 Kişilik bir ekiple Ankara-Anıtkabir'de Atatürkçü Düşünce Derneği'nden alacakları Türk Bayrağını toplam 7 günde 600km yol alarak İzmir'e taşıyacak ve buradaki törene iştirak edecektir. Başka istekli arkadaşlar da bu faaliyete katılabileceklerdir.
bakın izmirdeki bir gurup bisiklet sevenler programını yapmış bile ne güzel buradan onları canı gönülden kutluyorum tebrikler

• Beğen
Tepkiler: ozgurtex

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
@guldalgure

selam dostum şuan için tam olarak buluşma yerlerti beli degil ama en kısa zamanda acıklanacagını umuyorum

• Beğen
Tepkiler: ozgurtex

Cevat_Genc

Forum Demirbaşı
Tepki
241
Korkum havaşartları, yada parkur uzunluğu degil... istanbulda olursam ve müsait olursam mutlaka gelicem.. kalabalık bir dost grubuyla pedallamakdan daha güzel ne olabilirki :) ;) :D Hepinize bol pedallı günler..

• Beğen

ramazankurucay

Forum Demirbaşı
Tepki
788
@hdeveci

harun abi hava yağmurlu olmasa gerçekten güzel olur :)
büyük bir katılımın olacağı kesin ..böyle bir etkinliğe katılmamak elde değil doğrusu..bileğim tam anlamıyla iyileşirse ve bisikletimi yaptırabilirsem orada olacağım..

• Beğen

ozgurtex

Aktif Üye
Tepki
284
29 Ekim Ankara-İzmir CUMHURİYET İÇİN ÇEVRİLEN PEDALLAR
Ayrıntılı Bilgi: (link)