29 Ekim Cumhuriyet Turu SON DURUM!

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında ulas tarafından paylaşıldı.

 1. ulas

  ulas Admin

  Kayıt:
  5 Mayıs 2006
  Mesajlar:
  3.923
  Beğeniler:
  9.921
  Şehir:
  İstanbul
  Bisiklet:
  Geotech
  Seviye:
  Değerli Arkadaşlar,

  29 Ekim Günü Yapılacak Olan Cumhuriyet Turunda Son Durum

  Delta Bisiklet Kızıltopraktan Hareket 09:00
  Suadiye Oteli Otoparkından Hareket 10:00

  Belediyenin Araç Konvoyu Organizasyon Akışı:

  29 Ekim 2007 Pazartesi 08:00
  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Araç Konvoyu
  Güzergah: Kadıköy Belediyesi Küçük Bakkalköy Birimi
  Yer: Bostancı Sahil Yolu

  Konvoya Biz Sahil Yolundaki Suadiye Oteli Otoparkından katılacağız. Saat 10:00 da Konvoy bizi o noktadan alacak. Ayrıca Kadıköy Belediyesi ekibi bizim Bayraklarımızı ve Flamalarımızı önceden getirip bize verecek. Biz hızlı bir şekilde bayraklarımızı bisikletlerimize takacağız. Bayraklar bisiklet için özel yapılıyor. Konvoya o noktadan öncülük edip Bağdat Caddesine gireceğiz. Bağdat Caddesi Bitimine kadar devam edeceğiz.

  Tur sonunda isteyen arkadaşlar saat 19:00 daki Fener Alayına katılacak. Bu tamamen size kalmış bir durum. 500.000 kişi olacağı düşünülürse bisikletle katılım zor olacak diye düşünüyorum.

  Kadıköy Belediyesi organizasyonumuzu sonsuz destekliyor.

  Bundan Dolayı

  Bütün Bisikletlere özel aparatlı bayrak yaptırıyor
  Şapka Yaptırıyor
  Boyun fleması Yaptırıyor (Bayraklı Atkı)

  Ayrıca; Bütün medya bizimle ilgilenecek.

  Yapılacak olan kortejin en önüne bizler alındık. Yani bütün konvoya biz öncülük edeceğiz. TV kanalları canlı olarak bizleri görüntüleyecek.

  Katılacak arkadaşlar lütfen kask takmaya özen göstersin

  Suadi Otelinin Parkına direk olarak gitmek isteyen arkadaşlar saat en gec 09:30 da orada olsun. Delta'dan katılacak arkadaşlar ise en geç 08:45 de Delta'da olsunlar. Sonuç olarak konvoyumuz suadi otelinin otoparkından hareket edecek. Bu yüzden o civardan katılacak arkadaşlar Delta'ya gelmeden direk olarak otoparka gitsin.

  Suadiye Oteli Otoparkı Haritası

  [​IMG]


  Delta Bisiklet
  Kaçkar Bisiklet
  Velespit
  Bike and Outdoor
  BikeTR
  Bisiklet Forum
  Atilla Bisiklet
  Barışa Pedal
  Pedal Sesi de Bizlere Katılıyorlar.

  Diğer Bisiklet firmaları ve bisiklet guruplarını da aramızda görmek isteriz. Bu önemli bir organizasyon. Bütün bisiklet severlerin desteğini bekliyoruz.

  Kadıköy Belediyesine Bizlere Vermiş Olduğu destekten dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

  Saygılarımla


  Ulaş Baydar

  0 216 450 66 30
   
 2. oktays

  oktays Üye

  Kayıt:
  27 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  58
  Beğeniler:
  64
  Şehir:
  İstanbul
  Seviye:
  Yüzlerce motorlu geçide katılabildiğine göre biz de yer alabiliriz sanırım. Bayraklarımızla, yanıp sönen ışıklarımızla, bir kaç yüz bisikletçi bir arada güzel bir görüntü verebiliriz. Yürüyüş sonundaki konserin ve havai fişek gösterisinin iptal edildiğini duydum; dolayısıyla bir sıkışma olmaz diye düşünüyorum. Bence, en azından, bu taraflarda oturanlar gelseler iyi olur.

  Ayrıca, bu organizasyona katkıda bulunanlara tekrar teşekkürler ve tebrikler.
   
 3. Serkan Yazıcı

  Serkan Yazıcı Kıdemli Üye

  Kayıt:
  23 Ocak 2006
  Mesajlar:
  270
  Beğeniler:
  881
  Şehir:
  istanbul
  Seviye:
  Ulaş canı gönülden teşekkür ediyoruz uğraşların için.19.00 da başlayacak olan Fener Alayı motorlu araçlar için sorunsuz olabilir.Motorlu araçların arasına insanların aileleri ile birlikte geleceği göz onüne alınırsa girmeleri zaten çok zor olacak. Kalabalığın (500.000) çok yoğun olacağı düşünülürse bisikletlere pek aldırış etmeyecekler ve bu konvaya herkez aynı noktadan değilde birçok noktadan katılacak.Ara sokaklardan gelenler,kaldırımlardan katılanlar,sabit izleyenler derken bırakın bisikleti yüreyecek yer bile olmayacak neredeyse.Daha önceki Fener Alaylarına yıllardır kaçırmadan katılan biri olarak akşam ki bisikletle geçiş bence mümkün değil.Kısacası akşam yürüyerek eşlik etmek bence daha mantıklı.
   
 4. Serkan Yazıcı

  Serkan Yazıcı Kıdemli Üye

  Kayıt:
  23 Ocak 2006
  Mesajlar:
  270
  Beğeniler:
  881
  Şehir:
  istanbul
  Seviye:
  Bir konuyu daha önemle vurgulamak isterim yarın yapılacak olan geçişin anlam ve önemine uygun olması açısından firma reklamlarını içeren kıyafetlerle gelinmemesi doğru olur diye düşünüyorum.
   
  Elman TEMEL bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-6-43.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
IMG_20160426_172219.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...
upload_2016-6-14_16-59-6.png
Soru böyle: "yokuşta daha iyi çıkmak için tek çözüm yokuş antrenmanı mı?" ve benim yaşayarak öğrendiğim bir cevabı var. Yıllardır beni tanıyanlar bilirler "yokuş özürlü" birisiyim. Bunda nispeten...