29 Ekİm Cumhurİyet Bİsİklet Turu

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
29 EKİM CUMHURİYET BİSİKLET TURU

29 EKİM günü CUMHURİYET BAYRAMIMIZA Bisikletlerimizle kutlama turu yaparak katılmak isteyenler için Kalamış (Kadıköy) -Caddebostan-Bostancı-Maltepe-Bağdat caddesi güzergahında bisikletle kutlama turu düzenlenmiştir.
Bayraklarla donanmış çevreyi kirleten araçlar yerine bu kutlamayı yine bayraklarla donanmış, çevreci ve sağlıklı aracımız bisikletlerimizle yapmayı tercih ettik, Tüm bisiklet kullanıcılarını bekliyoruz.
Organizasyon : Herkes için Spor Federasyonu İstanbul İl Temsilciliği

Turumuza katılanlar bayraklarını kendileri getirecektir.
Tur boyunca grup halinde sürülecek olup 15 km ortalama ( gezinti hızıdır.) hız ile gidilecektir. Amatörlerin katılımına uygundur. Toplanma yeri : Kadıköy gençlik merkezi önü Kalamış
Başlama saati : 10:00
Tahmini varış : 13:00

Organizasyon destekleyen kuruluşlar:
Çeşitli Sivil toplum örgütleri,
Dünya Genç liderler ve girişimciler Federasyonu Boğaziçi şubesi
Tam orgazniasyon & promosyon ltd. şti.
bisikletdunyasi.com

not : Bakırköy metin bisiklete toplanma saat 08:00 dır .....

lütfen bayraklarınızı alıpta geliniz....

• Beğen
Tepkiler: İrfan Aşıroğlu
Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
İlkay selamlar kardeşim
Güzel bir organizasyon, ancak ben de seni aşağıdaki linke davet ediyorum.
Kadıköy Belediyesi'nden Delta Bisiklet yetkilileri gerekli izinleri aldı, 29 Ekim'de Bağdat Caddesi'nde Fener Alayı'na katılacağız. Çok büyük bir organizasyon olacak, sizleri de bekleriz;
(link)

Emirhan Gördebil

Daimi Üye
Tepki
75
Arkadaşlar bence birleştirsek çok daha uygun olur ve daha anlamlı olur.Hepinizi saat 12.00 da Suadiye otelinin karşısındaki parka bekliyoruz.

(link)

Hasan Derya

Daimi Üye
Tepki
354
Arkadaşlar Delta Bisiklet Kadiköy Belediyesinden gerekli izinleri almıştır.Hem gündüz yapılacak olan resmi geçit törenine hemde geceki fener alayında bisikletlerle geçit yapacağız.

Tüm arkadaşlarımızı bu gerekli organizasyana bekliyoruz.
Parça parça değilde tek bir grup tek bir yürek olarak hareket edersek hem sesimizi ve tepkimizi duyururuz.

Pazartesi saat: 12 de Suadiye Otelinin önünde toplanıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: İrfan Aşıroğlu

maskesiz

Daimi Üye
Tepki
129
tura beşiktaş tan katılmak istiyoruz,ancak tam başlama saati 10:00 mu 12:00 mi anlayamadım tekrar teyit ederseniz guzergahla beraber iyi olur.ayrıca fener alayı saat kaçta ve hangi güzergahta onuda bilmiyoruz.avrupa yakası ndan sevgiler

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hasancım ben oteli bilmiyorum Delta açıksa ben Delta'ya gelsem olur mu?

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Avrupa Yakasından Delta Bisiklete organize olup hep birlikte gideceğiz. Bu vesile ile kaynaşıp, tanışma fırsatı bulacağız. Bize eşlik etmek isteyen arkadaşları aramızda görmekten mutluluk duyarız. Konuyu bu adresten takip edebilirsiniz. (link)

Hasan Derya

Daimi Üye
Tepki
354
@ümit_levent

Arkadaşlar Yukarıdaki saatleri ciddiye almayın.

Buluşma yerimiz Suadiye Otelinin önüdür .Saat 12 de
Otelin öünü bilmeyenler için en az yarımsaat önce Kızıltoprak Delta bisikletin önüne gelirseniz hep beraber Hareket ederiz.

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Not: Arkadaşlar linkte hata olduğu için ve düzeltme süremin dolduğu için tekrar gönderiyorum affınıza sığınırım.

Avrupa Yakasından Delta Bisiklete organize olup hep birlikte gideceğiz. Bu vesile ile kaynaşıp, tanışma fırsatı bulacağız. Bize eşlik etmek isteyen arkadaşları aramızda görmekten mutluluk duyarız. Konuyu bu adresten takip edebilirsiniz.

(link)

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
@Hasan Derya

arkadaşım nedemek yokardaki saatleri cidiye almayın nedemek isityorsun sen onu bana bir sölesene isteyen o etkinlige gelir isteyen sizinkini gelir niye miletin kafasını karıştırıyorsun sitenin yöneticileri bu işe bir el atsanız iyi olur :mad: :mad: :mad: :mad: :boese157:

Hasan Derya

Daimi Üye
Tepki
354
Arkadaşım benim yazdığımı yanlış anladığını düşünüyorum.Demek istediğim herkesin aynı yerde aynı zamanda bulunmasını sağlamak.

Bu bir sosyal organizasyon amacımız terörü lanetleyerek şehit olan kardeşlerimizin sesini duyurabilmek.Bununda en iyi yolu birlik olmak ben sadece iki farklı grup değilde tek bir grup halinde hareket edelim istedim.

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
evet ama bakın bisiklets evenler dernegide bir organizasyon yapıyor o organizasyonun bitiminde bizde toplu halde sizin oraya gececegiz zaten

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
selam arkadaşlar bu organişzasyonu biz degil bisiklet sevenler dernegi yapıyor . bildiginiz gibide biz metin bisiklet grubu olarak bisiklet sevenler derneginin tüm etkinliklerine destek veriyoruz. iki organizasyonun birleşmesini istiyorsanız bisiklet sevenler dernegiyle görüşülmeli benim kannatım burdan delta bisikletin organizasyonunu yapan arkadaşlar a sesleniyorum madem öyle bir görüşün eger birleşme olmasada biz de bsd nin etkinliginin dönüşünde sizlere yetişmeye çalışacagız ama sizler yinede bir görüşün bsd ile sevgilerle

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar Herkese Merhaba

(link) linkinde genel bir organizasyon yapılıyor incelerseniz sevinirim

saygılarımla

ulaş