29' dağ bisiklet jantı

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Aeoronsc tarafından paylaşıldı.

1. Aeoronsc

Aeoronsc Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    arkadaşlar bende 26' lik jantlar var bunu 29' yapmak istiyorum biraz küçük geliyor jantlar nereden bulabilirim ön arka 29' dağ bisiklet jantını

2. Onur Demir CE

Onur Demir CE Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    tahminimce maşayı da değiştirmeniz gerekiyor. sirkeciye bir uğramakta fayda var

3. randomname83

randomname83 Forum Demirbaşı

Seviye:
    Maşayı değiştirseniz de arka teker olmaz büyük ihtimalle.

4. Kıvanc Arısoy

Kıvanc Arısoy Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    kadro açıları farklı ikisinin de ben araştırıken resim görmüştüm şimdi bulamadım ama baya fark gözüküyordu 2 kadro arasında. ön olsa bile maşayı değiştirip ,arkanın olacağını zannetmiyorum

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_10-55-54.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
IMG-20170409-WA0021.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
upload_2017-1-3_15-31-54.png
Spor sırasında nabız bandı kullanıyorsak bazen nabzımızın en üst noktaya çıktığını görürüz. Bu üst noktayı oksijen kullanarak maksimum yakıt ürettiğimiz üst sınır olarak görebiliriz. Buna teknik...