29 Ağustos Cumartesi - GOPedal İftar

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Selamun Aleyküm
Ramazan ayının girmesi nedeni ile turlarımıza ara verdik.Artık buna bir son verme zamanı geldi değilmi :)

İftar çadırında iftar yapmayı düşünüyorduk fakat 2-3 gibi iftar çadırlarında sıra başlıyor.İşten çıkıp iftar çadırı kuyruğuna gidip iftar yapmak imkansız.Lokantada her arkadaş için uygun olmaz.Tuzlu olur.Bizde yiyeceklerimizi kendimiz getirelim dedik.Sırt çantalarımıza keklerimizi,böreklerimizi,meyve sularımızı,yemeklerimizi atalım.Sultanahmette iftar yapalım.Oradan topuklayıp Süleymaniyede teravihi kılalım.Oradanda bir ortaköy sahil yapalım.Haydi GOPedal :)

Buluşma Tarihi:29 Ağustos Cumartesi
Buluşma Saati:19:00
Yer: Gaziosmanpaşa Merkez Camii Önü

-Gaziosmanpaşa ve çevre ilçelerdeki arkadaşların gelmesini özellikle rica ederiz.Hem tanışmış oluruz hemde bereketli bir iftar yaparız.

-Tüm bisikletforum üyeleri davetlidir.

-İftar yapılmaya gidiyor diye alyan takımlarınızı,yama takımlarınızı,kaskınızı,eldiveninizi getirmemezlik yapmayın :)

-Yiyeceklerimizi getirip ortaya koyup yiyeceğiz.Bu yüzden sağlam gelin ;)

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
işte olduğum için gelemiyorum en kısa zamanda, başka bir organizasyonda buluşmak ümidiyle, iyi eğlenceler.

Xipetotec

Üye
Tepki
16
inş. gelebilirim tek sorun iftar sonrası tur olayı gelirsem dersane çıkışı eve uğramadan gelmem lazım eğer gelemezsem bile dersane çıkışı sizin toplanma vaktiniz oluyor bir selam veririm inş.

ama gelme ihtimallerimi zorlıcam <<

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Xipetotec
Olmazsa iftarını evde yaparsın..Teravihe süleymaniyeye gelirsin.Yetişemezsen camiden çıkışımızı beklersin..Ortaköye beraber gideriz..Bir ayar yapılır..Sen yeterki gelmek iste ;)

oğuz tüm

Daimi Üye
Tepki
161
İsim
Oğuz
Bisiklet
Salcano
arkadaşlar herkese bereketli bol eğlenceli gece diliyorum ben yine işte olucağımdan gelemiyicem ama sizle olmak isterdim nasip değil bi türlü kavuşamıyoruz:)

uslu uslu

Üye
Tepki
21
selamün aleyküm.ben çok gelmek istiyorum fakat beşiktaş-gaziantep maçında görevliyim. ve geç saatte çıkacağım için malesef bu güzel organizasyonda bulunamayacağım.çok afedersiniz.size allah kabul etsin.saygılarımla.

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
Vealeykümselam;
Aslında aklıma şöyle bir fikir gelmiyor değil. Forumda geziler düzenleniyor, uzun turlar yapılıyor. Bu turlarda sadece yemek ve ihtiyaç molası veriliyor. Fakat benim gibi namaz kılan arkadaşlar için mola verilmiyor. Eğer Ramazan sonrası uzun soluklu ve namaz molasıda verilen bir tur düzenlenirse ben ve kardeşim gelebiliriz. Bu molada dileyen Namazını eda eder, dileyen dilediği şekilde değerlendirir.

Ancak Ramazan nedeniyle ibadetlere verilen ağırlığı artırdığımdan Ö.M. ile gönderdiğiniz davetinize katılım gösteremeyeceğim.

İlgi ve alakanıza teşekkür ediyorum.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Süleyman Uzunköprü
Bende namaz kılıyorum abi..Turlarımızda molalarda namazlarımıda kılıyorum..Kılan arkadaşlar kılıyor kılmayanlar bekliyor..Bütün grup üyeleride saygı duyuyor :) şuana kadar hiçbir problem yaşamadık..

Speedy Gonzales

Daimi Üye
Tepki
110
geliyorum diyen çıkmamış :)

m.akif yaz beni listenin başına geliyorum ben. :D bu sefer mtb ile hemde.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Volkan süpersin :) yok gelenler varda daha yazmadılar foruma yazınca bende ekleyeceğim listeye :) bu sefer yama takımından yedek bisiklete kadar al yanına :D :D fena bir sorun silsilesi bizi bekliyor :D

Katılanlar
1-YARGISIZ_INFAZ
2-Speedy Gonzales

Speedy Gonzales

Daimi Üye
Tepki
110
"yedek bisiklet " :eek: wuhuuu o derece yani. gerçi bu gidişle yanımda bi tane de yedek volkan getirmem gerekecek.

mahir aslan

Aktif Üye
Tepki
77
yarın lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum ! eksikleri toparladım sayılır bi aksilik olmazsa bende varım tabiki ! ama buaralar fazla binemedim kondüsyon yerlede baştan söliimm ! bende cengiz abileri yakalayabilirsem süleymaniye de namaz çıkışı katılmayı düşünüyorum !

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Hep beraber iftar yapalım bereketli olsun dedik millet iftar sonrası geliyor :D

Katılanlar
1-YARGISIZ_INFAZ
2-Speedy Gonzales
3-Cengiz Akgün
4-Mahir Aslan

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Serdar abi bankodur mahir abi..Daha okumamıştır..Okusun mutlaka gelir

Katılanlar
1-YARGISIZ_INFAZ
2-Speedy Gonzales
3-Cengiz Akgün
4-Mahir Aslan
5-Bülent Kara

Haydi gençler katılım katılım katılıım :)

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Umarım İftarınız Ramazan çadırından daha çok olur.Hatta sıra dahi olsun..Güzel bir organizasyon.Tebrik ederim.Bütün ibadetlerinizi ALLAH (c.c) Kabul etsin..
İyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: Speedy Gonzales

Hasan Topcan

Forum Demirbaşı
Tepki
220
Aleykum selam :) Mehmet Akif ekmek gibi olmasın ama bilirsin eksiksiz gelirim ama cumartesi günü iftara davetliyim keşke pazar olsaydı teşrif ederdim nasip selametle kalın Allah şimdiden kabul etsin.amin...

calvin

Üye
Tepki
11
benide ekleyin bende geliyorum

1-YARGISIZ_INFAZ
2-Speedy Gonzales
3-Cengiz Akgün
4-Mahir Aslan
5-Bülent Kara
6-calvin