28 Ocak Pazar Adapazarin'da Bİsİklet Turu.. KÖy Yollari, Toplam 50 Km, 2 GÖl, 3 KÖy,

TREKTAYLAN

Üye
Tepki
0
selam Değerli bisiklet severler...

bu sitede yeniyim ama bisiklet konusunda pek yeni sayılmam.
neyse hemen planımı açıklıyorum.
adapazarı-söğütlü ilçesi arasındaki köylerden geçerek 50 kmlik güzel bir parkuru gezeceğiz. daha önce bu parkurdan geçtim, gayet hoş ve zorlayıcı değil. istanbuldan gelecek arkadaşlar trenle çok rahat adapazarına ulaşabilirler. haydarpaşa dan kalkan tren yaklaşık 2 buçuk saat sonra adapazarında olur. muhtemelen hava yağmurlu olacak, umarım çok yağmaz :) yedek lastik, pompa vs tamir malzemelerinizi getirmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. güzel bir gezi yapmak isteyen bisiklet sever dostları bekliyorum. saygılar

Scudo

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
@TREKTAYLAN

Selam
Bir İstanbul'lu olarak, bu tip gezi haberlerini alıyor olmaktan çok mutluluk duyuyorum. Bu güzel gezinize katılamayacağım, ama resimlerinizi bu ortamda bizlerle paylaşırsanız, sizinle orada birlikteymişim hissiyle bakacağıma emin olmanızı isterim.
Bol pedallı günler dilerim.

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
dostum antreman yarışlarım olmasa kesinlikle geleceğim bir gezi olurdu belki daha sonraki, haftalarda yapabiliriz aynı parkuru sANA İYİ EĞLENCELER FOTOLARI BEKLİYORUZ

TREKTAYLAN

Üye
Tepki
0
merhaba dostlar.. aşırı yağmur yağışı başladı. galiba turu iptal etmek zorundayız :( havanın daha güzel olduğu bir zaman daha kalabalık olarak yaparız bu turu.. herkese sevgiler, saygılar

arabaci

Üye
Tepki
23
Merhaba, bu siteyi yeni keşfettim malesef. :(

Bende Sakarya'dayım arkadaşlar. Belki sizler kadar profesyonel değilim bu alanda ama bende fırsat buldukça şehir içinde 15-20 Km'lik parkurumda (Serdivan kavşağı-Hilmi Kayın-Yenicami-SSK Kavşağı- Tuna Tan ve son bölümdeki yeni açılan iki duble yol gidiş geliş) dolaşıyorum. Şehir dışına ise hiç çıkmadım. Kask, dizlik, tamir ekipmanları v.s donanımım yok. Eğer bu organizasyon gerçekleşirse (deneyimli arkadaşlarla birlikte) seve seve katılırım. Özellikle de havalar 30'lu derecelere varmadan yaparsak şahane olur, hatta bu geziye Poyrazlar gölü kenarında piknik yapmayı da ekleyebiliriz bence :)