28 Haziran cumartesi GARİPÇE (beşiktaştan çıkış saat 8:00)

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında ers tarafından paylaşıldı.

1. ers

ers Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar bir sürü organizasyon yapılıyor. Birbirimizden haberdar olalım hepbirlikte hareket edelim.
    Mesela yarın ki organizasyonda ben yokum fakat biribirinizin farkında olun diye başlığı açıyorum.

sports-man bunu beğendi.
  2. Cevat_Genc

Cevat_Genc Forum Demirbaşı

Seviye:
    Giden yok mu ? :S

ers

ers Kıdemli Üye

Seviye:
    Tabiyki var. sabah anadolu tarafından onur. şişliden aytekin. bakırköyden ayhan. benim bildiklerim bunlar. benden rica ettiler başlık aç diye. sabah 8 de beşiktaştan hareket etmiş olacaklar.

ayrıca saat 9 gibi kilyosa giden bir ekip var ama bu onur aytek ayhan ekibinin gezisi kesin ve net olduğu için diğerine başlık açmadım.

4. Cevat_Genc

Cevat_Genc Forum Demirbaşı

Seviye:
    hmm tamam ozaman ben geliyorum 8 de otobüs duraklarının oralarda olucam yada topların orda görürüm zaten sizi..

ers

ers Kıdemli Üye

Seviye:
    tamamdır isimler onur, aytek, ayhan. bir de tel veriyorum onurun 05522585065
    ayhan ın no: 05324020733

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_10-58-20.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
Website_Drafting_Image_20m_2048x2048.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
DEZ7Uml.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...