28 delik göbel sorunu

Konu, 'Tekerlekler' kısmında cihan özer tarafından paylaşıldı.

1. cihan özer

cihan özer Yeni Üye

Seviye:
    güzel ülkemde bozulan kasetimin yedeğini bulamayınca göbekle birlikte almaya karar verdim .fakat 28 delikli göbe de bulamatınca iş kmple seti değiştirmeye kaldı.yani bu markanın ülke temsilciliği bu kadar kolay bişey mi??? dt swiss gibi bi markanın sürekli ihtiyac duyulan bi parcasını getirmemesi ve ürün çesitlilğini keyfe keder belirlemesii ne acı..biiiiizim işimiz yine yurtdışına kaldı anlasılan..yardımlarnızı bekliyorum bu konuda her yardımcı olmak isteyen herkese tesekkürler.

2. phrygian

phrygian Kıdemli Üye

Adı:
    Burak
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    28 tel ön-arka göbek ben de arıyorum türkiye'de yok sanırım varsa da bulamadım.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-26_10-22-10.png
Emre Üçüncüoğlu geçen yılın Aralık ayında 2016 hedefleri başlığıyla bir konu açmıştı. 2016 hedefleri Kışa doğru yaklaştığımız bu günlerde, 2017 hedeflerimizi şimdiden belirleyip, buna göre plan...
8bar-adidas-cycling-skinsuit-0102-Bearbeitet_s.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
% 8 eğimli bir tırmanış.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...