28/10/2006 Gölcük-Ula-Gülağzı gezimiz

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Sevgili forum arkadaşlarım Cumartesi günü Mustafa hocam ve Mehmet Tahça ile birlikte ramazan rehavetini üzerimizden atmak ve 05-06/11/2006 tarihinde yapacağımız Gökova turuna hazırlık için çok güzel bir tur yaptık sizlerle paylaşmak istedim.Tansaş'ın önünde buluşup fazla rüzgar yememek için yayla'nın içerisinden Denizli yoluna çıkarak rotamızı Gölcük'e çevirdik.Haritada elimden geldiği kadarıyla sizleri bilgilendirmek istedim.
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
Sonunda rüzgarla yaptığımız mücadeleyi kazanarak Gölcük'e vardık kahvenin önünde benim bisikletimin orta göbeğinden gelen sesi inceliyoruz.Halil'in dediği gibi orta göbeği değiştireceğim ramazan dolayısı ile ertelemiştim.
(link)
(link)
Yaklaşık 20 km.Rüzgarla mücadele etmiştik.İnanın yanlız olsaydım geri dönerdim gözlerimden yaşlar geldi.Mehmet arkadaşımda benimle aynı şeyleri düşünüyormuş.Gezi ve turlarda insanın yanındaki arkadaşları itici kuvvet oluyor.Gölcük'te kahvede sıcak çaylarımızı yudumlayıp birazda dinlendikten sonra Muzaffer arkadaşıma çaylar için teşekkür edip yola koyuluyoruz.
(link)
Hoşumuza giden güzel bir evin önünde durduk siz değerli dostlarımla paylaşmak isterken yanımıza Murat geldi ve aşağıdaki fotoğrafları çektik.Murat elma ve sıcak karşılaman için teşekkür ederim.Umarım bahçede gördüğüm kardeşinin eski bisikletini uyarılarımı dikkate alır ve yaptırıp ayağa kaldırırsın.
(link)
(link)
(link)
Maydonozlar bir harikaydı.
(link)
İştahanızı kabarttığım için kusura bakmayın.
(link)
(link)
(link)
Doğanın ve manzaranın güzelliğine dayanamayıp ara yollarada girip sizler için güzel resimler almaya çalıştık.
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
Arıları rahatsız etmeden Mehmet kovanları çekti.
(link)
(link)
(link)

Scudo

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
:) Devam ediyoruz.(Süleyman Şatır abimizden öğrendim.):)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
Ula Meslek Yüksek okuluna ulaşıyor bir hatıra resmi çekiliyoruz.
(link)
Ender abime ve Serkan'a sözverdiğim gibi Ula'da bisiklet sevgisinin ne boyutta olduğunu sizlerle paylaşmak istedim.
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
Ula'dan yolumuza devam edip gölete ulaşıyoruz.
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
Yol yapım çalışmasından dolayı dönüşümüzü Gülağzı-Dirgime üzeri yaptık.Arka planda Muğla görülüyor.
(link)
(link)
Başta rüzgarla boğuşmamızı saymazsak çok zevkli bir tur oldu.Mustafa hocama ve Mehmet'ede katılım+fotoğraflarından dolayı çok teşekkür ederim.Birdahaki gezimize kadar hoşçakalın...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Can Abicim süper bir tur olmuş. Çok güzel yerlerde gezmişsiniz. Ormanın içinde oksijenin bol olduğu yerler. Yorulmak nedir bilmezsiniz bile.
Ula bisikletleri için çok çok teşekkür ederim. Heryer bisiklet. Çok güzel gerçekten.
Ellerinize ayaklarına sağlık.

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: H.Can DEMİREL

Necati Bilgen

Daimi Üye
Tepki
793
Sonbaharın güzel günlerinde rüzğarlı ve hafif çisentilide olsa bisiklet turları güzel olur. Sizin oraları birbaşka güzeldir. Zevkinide almışsınız bizede yansıttığınız ıçın teşekkürler ve Sevgiler..

• Beğen
Tepki
84
:) Arkadaşlar Merhaba;

Can'a ne kadar teşekkür etsem azdır. Çünkü biz gezer, resimleriz ama ona uğraşım yayına hazır hale getirip yayınlamayız. Sağolsun daha önceki Muğla-Akbük-Akyaka turunuda hazırlayıp yayınlamıştı.

Sevgi ve selamlar. Mustafa YENİÇERİ

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Hay allah o kadar da istiyordum şu Ula turunu, neyse ben bütün heyecanımı şu Gökova - Bodrum turuna saklıyorum. İnşallah hava açık olurda kotarırız şu turu...
Bu arada sizin fotoğraflarda süper. Yalnız bi şey dikkatimi çekti kıyafetler çok kalın değilmi? cumartesi günü Marmaris oldukça sıcaktı. Çok terlemediniz mi?
Her neyse bu güzel paylaşımınız için tekrar teşekkürler...

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@tırt kaptan

Fırat dostum merhaba sanırım yazdıklarımı dikkatli okumadın.Güneş seni aldatmasın rüzgardan Gölcük'e kadar başımızı kaldıramadık.Unutma Muğlanın rakımı 670 metre.Biz senin gibi Marmariste 0 rakımda değiliz.:)

theos

Üye
Tepki
20
Gerçekten harika bir turdu, Can Bey'e ve Mustafa Hocam'a tekrar teşekkür ediyorum... Rüzgar bizi baya zorladı ama iyiki vazgeçmedik...

• Beğen

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Can merhaba

Sen ve arkadaşlarının ellerine ve ayaklarına sağlık. Çok güzel bir tur yapmışsınız.
Her bisikletçinin başına gelen size de olmuş. Bisikletle yola çıkınca, ne tarafa gidersen git, rüzgar hep karşıdan gelir. Bence bunu artık ata sözü yapmalı.

Tarihi bisikletleri de çekmişsin. Çok teşekkür ederim. Hepsi inan tarihi eser durumundalar. Ama dediklerin doğruymuş. Bayağı çok bisiklet var. hepsini kandırıp bir gezi düzenlemek lazım. Süper olur.:rolleyes:

Maydanozlara birşey diyemeyeceğim, ama üzümler süper, insanın iştahını kabartıyorlar.,:D
İyi ki arılar sokmamış sizleri.:)
Göbeği hala değiştirmemişsin. Ben senden sonra Halil' in dediği göbekten tesadüfen Antalya' da buldum ve tandemime taktım. Hiç vakit kaybetmeden , bu göbeklerden alıp tak süper farklılar. Yok bilya, yok yağ hiç derdin kalmıyor. Çok uzun periyodlarda sadece temizleyip yağlamak istiyor. :eek:

Ben de bayramdan beri İzmir' de olduğumdan , bisikletimi çok özledim. Hakikaten bisiklete binememek çok kötü oluyor. İnşallah ben Antalya' ya dönünce güneşli günler olurda bisikletime binebilirim.;)

Sana ve arkadaşlarına, neşeli, mutlu, bol pedallı günler dilerim.
hoşçakal.

• Beğen

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
çok ama çok begendim öncelikle çok güzel anlatım resimler harika yeşiiligin içinde siz mutlu insanlar herşey süper teşekküreler elinize ayağınıza yüreğinize sağlık sağlıcakla kalın :)

• Beğen

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Can hocam meraba,projelerinizin her geçen gün yoğunlaşarak sürekli kılınması inanılmaz güzel.Fark ettiğim en güzel şeyin,en azından biz bisiklet ailesi mensupları için diyorum.Memleketimizin en uç noktalarını ve tabii en ayrıntı ve detaylarını tanıma ve tanıtma şansı buluyoruz.Ne mutlu ki böyle bir aile içerisindeyiz.

Güzel insan,senin nezdinde tüm bisiklet ailemizi yaptıkları aşk ve arzu dolu seyirleri ve tabii paylaşımlarından ötürü içten kutluyorum.
Bütün güzel günler sizlerle olsun.

Düşlerinizin daha taze kalması dileği ile...
Sevgiyle...

• Beğen

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@H.Can DEMİREL

Güzel geziniz ve paylaşım için teşekkürler..
Özellikle makro fotolar için tebrikler.. :) :) :)

• Beğen

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
paylaşım için çok teşekkürler güzel bir gezi olmuş...

köydeki bisiklet aşkı beni çok sevindirdi...
sanırım yağmur yağsa bile bisikletlere biniyorlar selelerindeki koruma olarak kullanılan poşetler bunu gösteriyor...

gezilerinizin devamını bekliyoruz...
antalyaya durduraksız yağmur yağıyor...
dursa da gezsek.......

• Beğen

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Ender ve Necati abime Serkan'a, Can'a,Mesut Girgiç'e,Ercan Bayram'a,Felis911'e,İsmail'e adlarını yazamadığım tüm dostlarıma iyi dileklerinden dolayı bende teker teker teşekkür ediyorum.
Ula ilçesindeki bisiklet sayısı ve sevgisini sizlerle paylaşmaya çalıştım.Ender abim beraber bir tur düzenlemek hiçte fena olmazdı demiş,haklı olabilir.
Turlarda yanlız olmamak yanında arkadaşlarının olması bence önemli.Serkan'ı bu yüzden takdir ediyorum.Yanlız tek başına çok güzel geziler yapıyor ve bizlerle paylaşıyor.
Ender abi aldığın orta göbeğin uzunluğu ve fiatı hakkında bana bilgi verirsen memnun olurum...

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Gerçekten çok güzel bir gezi yapmışsınız. Parkurlar harika. Çok beğendim. Lastik de patlasa, akort da bozulsa ben de böyle yerlerde bisiklet sürmek istiyorum ühhhhü :(

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@Mesut Girgiç
Sevgili Mesut Girgiç gezimizi beğenmenize ve güzel dileklerinize teşekkür ederim.Makro fotoğrafları arkadaşım Mehmet Tahça çekti.Kendiside sizin gibi Bisiklet ve doğa tutkunudur.Bizlerde sizin kadar olmasada elimizden geldiği kadar yaşadığımız bisiklet ve doğa sevgisini sizlerle paylaşmak istiyoruz...

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@KevSerSeri
Sevgili KevserSeri güzel dileklerine bende katılıyorum.Muğla ve yöresi bir doğa cenneti.Gidilecek ve gezip görülecek o kadar çok yer varki bizlerde gezip gördükçe siz değerli forum arkadaşlarımızla paylaşmak istiyoruz.Tekrar teşekkür ederim.