28 07 2012 cumartesi belgrat iftar ve muhabbet turu..2.

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
evet arkadaşlar ramazan ayı boyunca gezi ve turları cumartesiye aldık.cumartesi günü levent gold compıtur un önünden.saat 19.00 da cıkış yapıp duruma göre hastal veya maslak istikametinden belgrata gidilecektir.iftar olayıda katılım sayısına göre ayarlanacaktır .
benim favorim güvec tir sayıya göre fırında yaptırılacak.ormana semaverle beraber cay ve yemek olayı.yemek ve malzemeler aracla ormana getirilecektir.
veyahutta sizden gelecek önerilerde olabilir.
yada herkes evden bişeylerde getire bilir buda uyar dolma börek cörek hesabı.karar sizin dostlar konu benden gelmesi sizden..:in:

Scudo

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
arkadaşlar telefonum 0544 459 76 60 feyce den konu sıcak takip.haceli yılmaz yazarsanız eklerim.bilgilerinizeeee

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
beyler hafta sonuna yaklaşıyoruz gelen sayısı şuan 5.....

erhanfirat

Üye
Tepki
16
bir aksilik olmazsa ben de geliyorum :)
görüşmek üzere...

iftara kadar yetişemezsek eğer sanayinin oralarda bir yerde orucu atıştırmalık bir şeylerle açar, sonra belgratta da ana yemeği yiyebiliriz...
ama yetişebilirsek doğrudan belgrata gidelim.

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
Erhan zaten 7 de goldun ordan cikip hastal Üzerİnden kemere İnİp orda corba İÇtİkten sonra ormana cikicaz sanirsam.yolda acicaz zaten orucu bÜyÜk olasilikla.ama son karar cuma akŞami katilimcilara gÖre olucak.

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
turu 11 kişi ile tamamladık sorunsuz ve cok eylenceli oldu katılım yapan herkeze teşekkürler...
.turumuz iftarla kalmadı sahuruda ormanda yaptık .iftardan sahura.. turu olmuş oldu...