28.01.2007 KAPADOKYA Kar üzerinde Bisiklet keyfi

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Bu Pazar dün itibarı ile uzun suluklu yürüyüş yaptığımızdan olsa gerek inanılmaz yorgun düşmüştük.Günü nasıl verimli geçiririz telaşından yoksun haytaca evimde oturup dinletideyken, sevgili Serkan’ın kapıyı vurup gelmesi ile silkelenmemiz bir oldu. O vakit beklediğimiz kar’ın yağdığını öğrendim.Serkan’ın dünkü yürüyüşünden olsa gerek yularını koparmış At misali tutmak mümkün olmadığından, hadi ayaklanalım komutuyla eyleme geçtik.Kar’ın altında kısa soluklu bir yürüyüş pilanlarken kendimizi bisikletlerimizin üzerinde bulduk. Kar’ın aralıksız yağışından benim de bozuk ve randıman vermeyen fotoğraf makinemdan kaynaklı az fotoğraf çekimleri ile yetindik.

Kısa şehir turunun ardından Buı sene yapılacak olan Avrupa ve Türkiye şampiyonasının parkurunda pedallanmanın ardından sevgili Nuri’ nin dükkanda biraz soluklanıp üşümemek adına doğruca evlerimize yollandık.

Bu küçük seyiri siz güzel insanlarla paylaşmak bizleri daha çok mutlu edecek.Sizleri bu seyirle baş aşa bırakıyoruz.

Evlerimizin önü kısa Kar görüntüleri
(link)

(link)

(link)
Çıkıyoruz.
(link)

(link)
Çarşıdayız.
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)
(link)

(link)

(link)

‘’’Biz hayatı seviyoruz çünkü düşlerimiz var.’’’

Scudo

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Sevgili Serkan'a bu yaşadığımızdan ötürü içten teşekkür ediyorum.Dün itibarı ile yaşadığımız uzun soluklu yürüyüşümüzü siz güzel insanlarla bir başka başlık altında yaşamayı umud ediyoruz.

'''Biz hayatı seviyoruz çünkü düşlerimiz var.'''

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Oh maşallah ne güzel bir gün geçirmişiniz tebrik ederim,yüreğinize sağlık.Bu güzel günü bizle paylaştığınız için teşekkür ederim,sevgiler.

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
candede bu karda gezmek cesaret ister valla yürümek bile zor siz bisikletle gezmişsiniz tebrik ediyorum :)

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Can'cım merhaba

Sen bizi kıskandırmak için yapıyorsun dimi. Alacağın olsun. Ya, o ne güzel yer öyle, bembeyaz karın üstünde bisiklet kullanmak. Tabi biz, böyle karlı bir yeri bulamayacağız.
Bende çok isterdim, kar üstünde bisiklet kullanma deneyimi yaşamayı. sağlık olsun, sizin resimlere bakarak avunuyoruz.
Çok güzel bir tur atmış ve resimlemişsiniz. ellrinize ve ayaklarınıza sağlık.

Selamlar ve sevgiler.
Görüşmek üzere.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
sogukda gezen sizsiniz hastalanan biziz.babam gelir gelmez eve zor attım kendimi.

foto makine bozuk olmasına ragmen güzel resimler çekmiş elinize saglık.

dün yürüdügüz yerden bisikletede binecegiz ona göre.resimleri bekliyorum.

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Harika bir gün geçirmişsiniz Can Dede.. Kar üstünde binmek bana nasip oldu ne kadar zevkli olduğunu biliyorum. Onun için hayranlıkla izledim gezinizi. Paylaşımınız için teşekkür ederim.

Sevgiler...

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Güzel yöneticimiz meraba.Samimiyetine içten teşekkür ediyorum.
Yanılıyorsam düzelt,uzun zaman oldu ve sesin soluğun nerdeyse hiç çıkmadı.Umarım yaşanılan aşılması zor bir sorunun olmamıştır.
Daha nice güzel günlerde buluşmak dileği ile...

@ismailağıllı

Sevgili İsmail,meraba.Ne yalan söyleyeyim sevgili Serkan ile hareket halindeyken biran içim aklıma geldin pedalı sana doğru çevirmeyi düşündük o sıra evde olmuyacağını da ihtimal verip fikir değiştirdim.(Evdeysen gelememe ihtimalin beni üzeceğinden yzleşmekten çekindim.)
Naçizane tavsiyem o ki,Kar'ın üzerinde pedal çevirmek düşünülürse eğer bu tam olarak kar'ın yağdığı an olmalı diye düşünüyorum.Bu durum sürüş içinde ehemmiyet arz ediyor.

Benim değerli büyüğüm,canım arkadaşım.Ender abi gerçekten inanılmaz güzel bir gün geçirdim.Özellikle de dün yaşadığımız uzun soluklu yürüyüşün ardından.
Kendi adıma ben bu duyguyu ilk yaşayan insanlardanım keza sevgili Serkan da benim durumumda.İkimizde çok güzel duygu içerisinde finalimizi bitirdik.
Bisiklet ailemizin bütün fertlerine bu duyguyu yaşamalarını öneririm.

@nuriaktürk

En kısa zamanda onları da ayacağımdan emin olabilirsin.Bunu kardeşlerim gelmeden önce yapmam lazım.Bir kaç hafta gezi moduna gireceğim.
Çay için teşekkür ediyorum,Sıcak çayın ve sıcak sohpetinde olmasaydı ne yapardık kim bilir.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Sevgili Serkan teşekkür ediyorum sen güzel insana.Can dostum ne çok istedim turun öncesinde yarı memleketim olan Erzincan'da seninle pedal çevirmeyi.
Bu arada iple çektiğim uzun soluklu turunu senin kadar heyecanla beklediğimi unutma.
Dostluklarımızın her geçen gün saglam temeller üzerinde büyümesi dileklerimle

'''Biz hayatı seviyoruz çünkü düşlerimiz var.''

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Teşekkür ediyorum güzel insan.daha nice güzel günlerimizde bu sıcaklığımızla buluşmak dileği ile...

'''Biz haytı seviyoruz çünkü düşlermiz var.'''

theasfalt

Üye
Tepki
25
Abi eline sağlık fotorafları yayınlamışsın çok sevindim. Fotoraflara bakarken o güzel anları tekrar yaşadım.
Buradan tüm bisiklet severlere şunu söylemek istiyorum; hayatınızda bir kezde olsa kar yağarken pedallayın.
Sevgi ve saygılarımla hoşçakalın.

abrean

Daimi Üye
Tepki
360
ayağınıza sağlık güzel bir gezi olmuş. azminiz çok iyi.
bu taraflara hiç ugramıyor musunuz? kahve ikram edelim.

görüşmek üzere...
esenkalın.

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Çok güzel gezi,resimler icin teşekkürler...

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@abrean

Sevgili Aydın meraba diyorum sana.Temennilerin için içten teşekkürler.Aslına bakarsan geçe hafta Avanos'a doğru pedallandım.Hatta bir kesişme de yaşandı,ya sen ya da tim olacak arabayla hızlı bir şekilde birbirimizi geçtik.Geçen Cumartesi Serkan'la Yürüyüşteydik senin de yürüyüşe istekli olduğunu biliyorum yürüyüş te aklıma geldin.Umarım en kısa zaman da bir yürüyüş te buluşuruz.Avanosa toplu bir ziyaret düşünüyoruz.Zaman ne gösterir bilemiyorum.

@Ergün (Divinity)

Güzel insan umarım yaşadığımız güzellikleri sizde dolu dolu yaşar tadımlarda bulunursunuz.

'''Yaşam yorgunluğu kabul görmez.'''

@mehmet_svm

İçten teşekkür diyorum güzel insan.

'''Yüreğimizde ki kuş'un nereye konacağı belli mi?'''

Necati Bilgen

Daimi Üye
Tepki
793
Kar'da BİSİKLETLE gez izin belli olsun. Güzel bir anı zevkli bir gün olsa gerek.
Bizlerede yansıttığın için teşekkürler.
Soğuk havayı sevmememe rağmen Karlı günler güzel ve temiz. Ağaçların beyazlığı en sevdiğim manzaralar..
Bisiklet Severlere Sevgiler güneşli günler..

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@Necati Bilgen

Necati abi meraba.güzel temennilerin için teşekkür ediyorum.Güneşin biz bisiklet severler için ne anlama geldiği muhakkak.Gel gör ki, Kar'ın soğuğunu bir tarafa itersek inanılmaz görsel güzelliği ile bir ahengi ne daha güzel ifade eder diye düşünüyor insan.Çamların üzerinde tutunmaya çalışırken ki görselliğin yerini bir başka ahenk tamamlar mı bilmem.
Daha güzel günlere diyorum...

'''İnsan'a en çok ne yakışıyor deseler,GÜLÜMSEMEK derim.'''

ceycey

Üye
Tepki
18
İsim
Ceyhun Çubukcu
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba tüm bisiklet sevenler,

Sevgili Can DEDE güneyden gözlemlediğim kadarıyla, siz Orta Anadolu- Düşler kenti Ürgüp'ün güzel insanları olarak, bizleri imrendirecek nitelikte bir gezi çıkarmışsınız ki, bu mesajı sizlere güneyin sıcaklığı ve samimiyetiyle atmama vesile oluyorsunuz. Paylaşımların ve fotoğrafların için teşekkürler...
Beyaz Örtü üstünde, sıcak yüreklerle pedal çevirmek ve kesişmek temennisiyle...

Sevgi-SİZ'le
Ceyhun

DÜŞ-ünce-SİZ olmayın...:)

Not : Nuri arkadaşımızı da çok geçmiş olsun dileklerimizi savuralım buradan, güneyden orta Anadolu'ya..

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Kar yağarken sürüş yapmak cesaret ister. Anladığım kadarıyla bu da sizde var. Maşallah diyelim. Darısı başımıza...