275 Tl Bianchi Wind Alinir Mi? Yada Ne Almali???

Tepki
0
arkadaslar selamlar hepinize,
bende foruma yeni katilanlardanim ve tabi fazla tecrubeli degilim.
10 yasindaki oglum icin cogunlukla site icerisinde kullanilmak uzere ikinci el bir
Bianchi Wind MTB buldum 275 tl ye. On fren disk ve 26 vites Shimano, on-arka suspansiyonlu bir bisiklet.
acaba almak icin fiyat ve ozellikler uygun mu?
yada cogunlukla duz yolda ve site icerisinde ama yazlari ize yazlikta ve daglik yollarda kullanmak uzere siz nasil bir bisiklet tavsiye edersiniz?
herkese simdiden tesekkurler

ACIL YORUMLARINIZI BEKLIYORUM KEZA YARINA SOZLESTIK BISIKLETI ALMAM LAZIM...

Scudo

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
Neden olmasın..
Bir yetişkin kullanacak olsaydı bu bisikleti asla derdim. Ancak 10 yaşındaki velet için bu bisikletin boyuda çok normal değil bence.24'' lik bir teker çapı olan bisiklet olsa kontrolü oğlunuz için daha iyi olur.
Şimdi bu çocuk erkek, hoplayacak zıplayacak, bisiketi arkadaşına verecek, düşürecek, kıracak dökecek, olur olmaz yerlere yaslayacak. E o zaman parçası her yerde bulunan ve ucuz yedek parçalı bir bisiklet modeli neden olmasın. Elbette olur ama çocuğunuzun boy uzunluğu bu büyüklükte bir bisikleti yeteri kadar kontrol edebilmede yeterli midir bilemem. Zira bu modeller epey ağır oluyor.
Ben sizin yerinizde olsam şunu söylerdim oğluma, istediğin modele evet ama kask takman şartıyla.

Kask; Kaza Anında Sizi Korur

Tepki
0
agirligina bakmadim ama bende agir oldugunu dusunuyorum haklisiniz.
oglum 30 kg ve 145 cm boyunda. alacagim bianchi de sifir sayilir daha 2 aylik ve cok az kullanilmis.
aslinda arasira da ben takilirim diyordum ama hayal mi kuruyorum acaba??
boy 175 cm kilo 110 kg:)))
sanirim bu bianchi ye ben binemem...

fiyat konusunda da yorumlarinizi bekliyorum. ayrica sizin de onerileriniz varsa bekliyorum...daha ucuz olan modellere mi yonelsem acaba. salcano nun ucuz ikinci elleri var mesela troia gibi...