2700 liraya kadar mtb önerisi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Emre Yıldız tarafından paylaşıldı.

1. Emre Yıldız

Emre Yıldız Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 2700-2800 maksimum çıkabileceğim limit bu sınıra kadar çift veya tek amortisör mtb tavsiyeleriniz nedir ?Marka sınırlamam yok sadece bisikletin ön amortisörü sr suntour olmasın yeter. :)

2. Furkan Çınar

Furkan Çınar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    GT
    Seviye:
    Carraro 497 EQUIPE 30 V

Emre Yıldız bunu beğendi.
    Emre Yıldız

Emre Yıldız Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Başka bisiklet tavsiyesi olan yokmu çift amortisörde 3300 liraya kadar güzel bir şey varmı bildiğiniz?

4. akifberkant

akifberkant Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ben geçen Cumartesi, Carraro'nun fs bir modelini gördüm. Ön amortisör Rock Shox Tora, ortadaki epicon, ,janlar Mavic 117 , donanım shimano - sanırım slx ti - 30 vites vs. kısaca iş görecek bir bisikletti. Fiyatı 2300 dü, 10 taksit yapıyorlardı. Gayet uygun bence çünkü alu kadro da güzeldi. Modelini bilmiyorum fakat bisikleti ileri bisiklet Kadıköy mağazasında görmüştüm

İlginizi Çekebilir

3.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
2.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
tatuirovki-samie-samie-37.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...