27 vites full set arıyorum..

ömer mustafa anuk

Daimi Üye
Tepki
43
Bisiklet
Specialized
bisikletim giant x sport 3 disc kışın aldım uzun yol yapmayı düşünüyorum ama bisikletçim bu set baya kullanılmış dedi . yolda giderken bazı viteslerdede atma yapıyor çat çat diye. şehirde 20-30 km yapabiliyorum ama yazın uzun yol yapmayı düşündüğüm için vites takımını komple değiştirmeyi düşüüorum şu an üstünde full deore 27 set var . buna uygun vites seti satan arkadaşlar varsa görüşelim . İstanbulda oturuyorum öğrenciyim bu arada :)))

iletişim 0537 731 30 96

Scudo

Bektaş Duran

Aktif Üye
Tepki
26
İsim
Bektaş
Bisiklet
Orbea
Abi Deore İyi Bence Bisikletçi Yalan Söylemiş Çat Çat Seside Arka Dişliden Gelir Onu Değiştirin Göbekte Olabilir O kadar Masrafa Gerek Yok Ama Siz Bilirsiniz

ömer mustafa anuk

Daimi Üye
Tepki
43
Bisiklet
Specialized
@bektaz01

hocam çok teşekkür ederim. benimde acaba ufak bir parçayı değiştirsem çözüm olur mu diye düşüncelerim vardı sizin bu telkininizle biraz daha eyilicem bu konuya . zaten bu atma olayı da bir kaç viteste oluyor o kadar . istanbul dan tekirdağa gidicem ondan ince eleyip sık dokuyorum . tekrar yorumunuz için teşekkürler :)

uğur yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Hocam bu kadar takmayın. Onun için boşuna masraf yapmayın. Sorun nerede ise onu çözmeye çalışın. Arka vites makarasında, arka viteste ya da ruble de sorun vardır. Çıkacağınız yol uzun değil, problem olmaz.