27 Subat / Pazar - Avrupa Sahil

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Ok sagnak yagıs olmazsa bende behcetle bırlıkte sızı kadıkoy ıskelesınde 8 30 da karsılarız. Ara yoldan bırlıkte bostancıya gelırız.

Barb.

Scudo

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Arkadaşlar,hareket saatini size göre ayarlarız.Dediğiniz gibi sağanak yağmur olmadıktan sonra ben,Turhan Abi ve BarbAros Kadıköyden sizi alırız.

Abi ismim iki a ile yazılıyor düzellttim :) Takıntım var

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313

Selam,
Pazar sabahı sağanak yagmur olmazsa sizleri kadıköyde bekliyor olacağız.
Bunun yanı sıra yakin bir aile dostumuzun vefatindan dolayı :( ben sizlerle Kartala kahvaltı olayına katılamıyacığım ama buluşma saatimize göre Bostancıya kadar sizlere eşlik etmeye çalışacağım.
Sewgiler

TARIK

Üye
Tepki
7

Abi basınız sagolsun,

Bu arada arkadaslar acil durumlara karsı cep numaram 0532 393 88 78.

Sevgiler Tarık

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Evet ne kadar saganak yagmurda olsa. Bululştuk!!!!

Kadıköy iskelesinde ben, turhan, behçet, hasan abı, avrupa yakasından gelenlerle bulsutuk.
Gercı yagmurun saganak yagmasından dolayı, kızıltopraktan gerı donduk.

Ben eve gıttıgımde ayakkabımın ıcınde balık yasayabılırdı. Sonra yıne hep bırlıkte kahvaltıya gıttık bısıkletsız.

Herkesle tanışmak güzeldi...

Devamı başka gezilere....

Barbarossa

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463
Resimlerinizi gördüm havadan dolayı, gerçekten cesaretiniz ve bisiklete olan sevdanıza şapka çıkartmak lazım.

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313

Tesekkurler arkadaslar,

Evet bu pazar fazla pedallayamasak ta yine de Tarik ve Ogun'u yeniden gormek beni cok sevindirdi, tabii yeni arkadasimizla da tanismis olmakda guzeldi.
Evet avrupa yakasi bisikletcileri,
Kadikoyumuzdeki icinde motorlu tasit barindirmayan uzun parkurumuzu sizlerle pedallamaktir en buyuk dilegimiz.
Bu gun super bir olay yasadim ve cok sasirdim.
Onde Barbaros, sırasıyla İlgin, Hasan Tatar ve en arkada ben olmak uzere sadece belediye otobuslerine ve Moda tranvayına ayrilmis olan yolda ( Kadikoyden Altıyola kadar olan max.100 m.lik yol ) en sağdan tek sıra halinde ağır ağır yokuş çıkarken sırtımın ısındığını hissettim, (bu arada yolda bolca ıslanmışdım), ilginç bir olaydı, guneş yoktu, hava kapalıydı.
Arkamda bir homurtu duyar gibi oldum, vay canına :eek: , belediye otobüsü bizi ezip geçmek yerine 1. vitesde yarım gaz ağır ağır peşimizden bizi takip ediyordu. Hemen arkadaşlara uyarıda bulundum, kenara iyice yanasıp belediye otobüsü şöförüne selam verip geçmesini istedik, çok temkinli bir şekilde yanımızdan süzülüp geçti. Kendisini hiç tanımıyorum ama buradan kendisine tekrar çok çok teşekkür ediyorum ve diyorum ki, yaf aramızda bizlere saygı gösteren motorlu taşıt sürücülerinden az da kalmış olsa halen var demekki.
Sewgiler

TARIK

Üye
Tepki
7
Arkadaşlar, yagmur nedeniyle istedigimiz tur gerceklesmemis olsada, güzel bir gündü. Haftaya insallah daha iyi sartlar altında faliyetimizi gerceklestirmek dileği ile.

Sevgiler

Tarık

ilgin

Üye
Tepki
12
önümüzde ki hafta ici icin hava 14 derece sabah hafif yagisli gibi görünüyor
umarim iyi olur da görüsürüz yine

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663