''27 mart iznik köfte toplam 188 km ''

BF Okuru

Üye
Tepki
2
evet iznik varmı köfte olayı bu köfte başka köftelere benzemez köfte ekşınları pek sevmem bilirsiniz ama bu köfte tuzlaya benzemez ama düz yol da yok, avrupa yaka soyunuyor iznik e evet haydi anadolu varmı 188 km ye ....bu pazar hava iyi.......
evet uzun yol açıldı .......
bostancı saat 07.00 ...44 km basılacak eskihisar .....
feribota 3 ytl bisiklete para yok dönüş gene aynı yerden.....
toplam 6 ytl .....
karamürsel den iznik e toplam 50 km 50 de dönüş 100 km toplam 144 etti dönüşü gebze tren istasyonundan yapmak isteyenler olabilir ama ben bi 44 daha ekleyerek 188 km ye tamamlayacağım tek olarak alırım .........
herkes gelmek zorunda değildir zati dönüşte 144 artı 4 km yani 148 km sonra insanlar yorulacak ve gebzeden trene binecek......
evet anadolu yakadan hiç kimse gelmez ise avrupa yakadan arkadaşlar ile irtibattayım onlarda gitmez ise birilerinin peşine düşerim...

:) :) :) :) :) :) :) :)

http://vortex.accuweather.com/adc2004/common/images/wxicons/87x79_blue/3_int.jpg

Sunday 3/27/2011
Breezy and mild with partial sunshine
High Temperature: 17°C
RealFeel: 14°C
(link)

Details for Sunday, March 27, 2011

http://vortex.accuweather.com/adc2004/common/images/wxicons/87x79_blue/3_int.jpg
Breezy and mild with partial sunshine

High Temperature
17°C

RealFeel®
14°C

Winds
SW 29

Maximum UV
5

Thunderstorm Probability
2%

Amount of Precipitation
0

Amount of Rain
0

Amount of Snow
0

Hours of Precipitation
0 Hours

Hours of Rain
0 Hours

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
mustafa topiğe hoş geldin....
şimdi toplam 110 km 10 km yi unutmuşum 188 artı 10 bana 198 km yazar valla artık çalışmam lazım bu yolu alacağız el mahkum....
mustafa büyük olasılıkla aytek haydarpaşadan biner sizde binin ve gebzede inin, ben kesin kez saat tam 09.00 da gebze tren istasyonunda olurum kesin diyorum çünki daha öncede hep böyle yaptık ve gebze tren istasyonunda buluştuk ordan 4 km paso iniş feribota ve 45 dakika feribot ve ver elini topçular karamürsele gelmeden atatürk caddesinden orhangazi iznik yoluna bağlanacağız evet bu güzergah bana çok uygun ayrıca hiç gitmediğim için o yolu heyecanlı olmaktayım şimdi...

:) :) :) :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Abi inan buna gelirdim, ta ki bu sabaha kadar hafta sonum boştu. Cumartesi-Pazar iki güne de eğitimi çaktılar. 2 gün Taksim'de dört duvar arasındayım.

:( :Ahhh-1660

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
@Kudret Kurtcebe

Merhaba karamürselden iznik yolundan mı geçeceksiniz yolsa anayoldan mı kudret abi?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Kerim KOÇAK

karamürsele varmadan topçular istikametinden yalova yolu ana yol üzerinden gelerek kurtuluş caddesininin karşısında kalan atatürk caddesinden direk güneye inen yola doğru gideceğiz bu yol iznik yolu .....

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
@Kudret Kurtcebe

Benim bahsettiğimde iznik yolu :) haritada kızderbent falan görünce karamürselden geçeceksiniz sandım topçulardan devam etmek daha mantıklı tabi sizin için pazar izmite gitmem gerek yoksa size seve seve katılırdım karamürselde oturuyorum iznikteki köfte için 188 km pedallamaya değer birde kaymaklı kadayıf yersiniz benim yerimede :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
http://img543.imageshack.us/img543/9301/fotoraf177.jpg

geçen eylülde iznik köfte .....
evet küfte burda yenir......

köfteci yusufta.......

BF Okuru

Üye
Tepki
2
mustafa hocam bu rota iyi evet hep birlikte oluyoruz ve ben saat tam 07.00 de dikiliyorum haydarpaşada anadolu yakasından gelmek isteyenler haydarpaşaya direk gelirler saat 07.30 banliyö trenine atlarız ve gebzede ineriz 4 km pedal basacağız yokuş aşağı ver elini eskihisar ordan feribot ve topçular 110 km dönüşte 4 km daha hepsi bize 118 km bi şey değil ezer geçeriz animallah ..

:in: :in: :in: :in:

BF Okuru

Üye
Tepki
2
http://vortex.accuweather.com/adc2004/common/images/wxicons/87x79_blue/7_int.jpg
Cloudy and mild

High Temperature
17°C

RealFeel®
14°C

Winds
SW 23

Maximum UV
3

Thunderstorm Probability
0%

Amount of Precipitation
0

Amount of Rain
0

Amount of Snow
0

Hours of Precipitation
0 Hours

Hours of Rain
0 Hours

http://vortex.accuweather.com/adc2004/common/images/wxicons/87x79_blue/12_int.jpg
Considerable cloudiness with a couple of showers

Low Temperature
11°C

RealFeel®
9°C

Winds
NW 10

Thunderstorm Probability
4%

Amount of Precipitation
1.02

Amount of Rain
1.02

Amount of Snow
0

Hours of Precipitation
3 Hours

Hours of Rain
3 Hours

mustafa dostum yalova ve iznik in farklı olacağını zannetmem hava soğuk olacak akşam ayaz ve rampalarda terleyeceğiz ve de hasta olacağız bu işi 3 nisana bırakacağım adam gibi havada gidelim ve de bu mart çıksın mesafe uzun 118 km biz kısa mesafe yapmıyoruz bu iş 50 km değil o vakit sorun olmaz ama 118 km lik etapta alayımız hasta oluruz........

mustafa akman

Forum Bağımlısı
Tepki
3.632
İznik turu son durum
ilk turumuzu İznik etrafında keyif almak için yapacağız
bu sebeple
bisikletle gelecekleri orhangazide bekleyeceğiz
kervan yola dizilmiştir
1. kervan
Raif+Can+Levent+??

2. kervan
Serhat fırat+ Hamdi

3. kervan
Recep+Ural+Serdar

4.kervan
mustafa+benim ufak delikanlı+ hanımefendi (Maile yani)

5. kervan
Abidin+ eşi+çocukları

bisikletler araba arkasında olacak

mustafa akman

Forum Bağımlısı
Tepki
3.632
tur 3 nisana pazara ertelendi
haftaya konuşuruz
hiç kimse gelmezse ikimiz yaparız
ne dersin kudret bey dostum
1.kudret
2. mustafa
3. hasip
4. onur

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mustafa akman

kesinkez olur kendimizi kasmıyoruz iznik orada yalnız cumartesi akşamı yani 2 nisandan hava durumuna bakalım ,şimdi geldim düldül ile dolaştım kar maskesi takmadım ama bu güneş yalancı güneş sahil esiyor soğuk ayaz kulaklarım buz kesti,...bu yalancı bahar bekleyelim 3 nisan aport baktık olmadı 10 nisan bu arada gelenler de çoğalır kimse hasta olmasın .........

BF Okuru

Üye
Tepki
2
mustafa dostum ...
avrupa pedal topiğinden anladığım kadarıyle bu pazar arkadaşlar ve sen araba ile gitme olayı olacak yalnız sağnak yağmur deniyor ayrıca 3 nisanda onur gelemez imtihanı var valla senle kesin 3 nisana bu işi bitirelim derim hava şimdilik iyi gözüküyor su düşeni özleyen var onlarıda düşünmek lazım .....
daha kolay bi parkur .....
su düşen.......

http://vortex.accuweather.com/adc2004/common/images/wxicons/87x79_blue/4_int.jpg

Sunday 4/3/2011
Clouds and sun
High Temperature: 15°C
RealFeel: 16°C
(link)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
evet bu pazar avrupa yakası dostlar mangalı kutladılar .....
mustafa dostum performans için evet derse bu pazar 3 nisanda haydar paşada buluşacağız onur yok...imtihanı var ....
aytek gelir büyük olasılık tabi bilemem iç işleri vaziyetleri olabilir..
yenge vaziyetleri..

:) :) :) :) :) :) :)

evet anadolu yaka bu tura talip olacakmı bakalım ..
yalnız bostancıda saat 07.00 de buluşurak eskihisara basacak adam da aranmıyor değil yani şu treni hiç sevmiyorum arkadaş...
gelen olursa 44 km sonra eskihisardayız ...gebze tren istasyonu 40 km sonra
avrupadan gelenler ile saat 09.00 da buluşmaca ......

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Bir değişiklik olmazsa buradayım. Buyursunlar , şimdiden hoşgeldiniz.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Soner Sarihan

soner bey topiğe hoş geldiniz.....
galba izniktesiniz ..orda meşhur bi köfteci var yusuf köfte orada olacağız ,ama insanlar bu yola genelde konaklamalı gider ben ise öyle değil ,sevmem konaklama olayını, günü birlik işi bitiririm gelirim tabi araya fazla araç maraç girince benim motivasyon düşer, eskihisar -topçulara lafım yok yani feribota nedeni 6 ytl gidiş ve dönüş bisiklete para yok gebzeden dönüşte hiç kimse bostancıya kadar pedal basmadığından gebzeden el mahkum banliyö trenine biniyoruz ,keşke gebze tuzla arası emniyetli yol olsa idi ,bostancıdan gidişte gebze ye sorun yok ,sorun dönüşte son derece tehlikeli yerler var emniyet mesafesi hiç yok gibi.....
3 nisan günü mustafa dostum ile iki kişi olsada gideriz diyoruz ama galba benim açıdan iki kişi zor olur ...bu meşakkatli yola anadoludan talip yok şimdilik ..geçen sene anadolu ekibi ile yaptığımız turdan adamlar ise foruma gelmez oldular.......
ayrıca aytekin erzan ben alper, alper temircan ve onur ile yapılan turda bi günde iznik gölün güneyinden alarak kuzeyinden çıktık ,,,,,tempolar deli gibi idi..alper arkadaş hafta sonu çalışıyor o gelemez onurun imtihanı var aytekinin durumu belli değil....
sizin anlayacağınız 114 km artı 44 km ye talip olmayabilir...son duruım budur......

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
@Kudret Kurtcebe

Merhaba Kudret Abi,

Yakında 15 vitesli şimdiki bisikletimi sanırım 21 vitese sahip, 26 Jantlı Geotech N-Ergy dağ bisikletiyle değiştirmeyi planlıyorum. Bir sorum olacak. Bu bisiklet geliştirilmeye (mesela vites sayısını 24'e çıkarma gibi) müsait mi ? Ayrıca Eskihisar'dan dönüşte size önerip te reddettiğiniz etabı yapıp sizi buradan geçmeye cesaretlendirmeyi düşünüyorum. Tabii ki onu yapmadan önce doktora yaptığım okula kadar sürüp orayı tanıtmayı da düşünüyorum.