27 eylül kartepe toplam 42 km -robocop -kudu

Scudo

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@iscrotix

ATAMIZA ait bu yazı ve çerçeve için teşekkürler dostuum;) ...sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

• Beğen
Tepkiler: Kron user

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@arbek100

şimdi dostum yukarısı için yağmurluk ince alın yukarsı soğuk olabilir evet iç lastik pompa kask maşukiyeden alışveriş yapılacak başka herhangi bir şey yok ha fotoğraf makinesi lazım benim yok çünki

26 eylül kartepe toplam 42 km -robocop -kudu
kartepeyi herkesin görmesi dileğiyle
etkinlik tarihi 26 eylül cumartesi kartepeye hiç çıkmayan performansı düşük arkadaşlarım önceliktir

2-paramedik-tolga
3-tolga
4-arbek
5- iscrotix

evet son bir kişilik yer vardır

haydarpaşada saat 07.00 de buluşuyoruz adapazarı treni ile gidiyoruz ve büyük derbentte iniyoruz
ordan kartepe çok yakındır yük vagonunun küçük olması dolayısıyle kontenjan 6 kişiliktir katılımcı arkadaşlarımın affına sığınırım toplam 21 km rampa karşılıklı dayanışma ile çıkılacaktır yorulanlar için kesinlikle beklenecektir grupça çıkılacaktır arka takım kaptanı olarak herkesi kollayacağım öne çıkan arkadaşlar olursa lütfen ilerde bekleyerek grubun arkada kalan arkadaşları beklemelerini rica ederim biz oraya yarış etmeye gitmiyoruz amacımız hep birlikte dayanışma içinde ve grup disiplini içersinde kimseyi geride bırakmadan artı yorulanları bekleyerek
zirveye ulaşmamızdır
dönüş trenle büyük derbentten saat 19.26

tren saati kalkış 08.10 haydarpaşa
büyük derbente varış 10.11

önemli
1-iç lastik
2-pompa
3-kask
4-ince yağmurluk

maşukiyeden alışveriş yaparak zirvede yemekyeriz

arbek100

Üye
Tepki
67
Fotoğraf makinesini ben alırım, yağmurluk yetecek mi orada pek emin olamadım...ben yanıma her halukarda ince bir polar alayım bari...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Cem Okan Ateş

arkadaşının ismini yazarsan listeye alırım bir kereye mahsus kontenjan bir kişi aşmıştır önemli değil evet arkadaşının ismini rica edeyim sonra kontenjan kapanacak

herkesin haydarpaşada olması gerekiyor saat 07.30 en geç saatte

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Cem Okan Ateş

o.k dostum listedesiniz ve kontenjan kapanmıştır

etkinlik tarihi 26 eylül cumartesi kartepeye hiç çıkmayan performansı düşük arkadaşlarım önceliktir

2-paramedik-tolga
3-tolga
4-arbek
5- iscrotix
6-cem ve arkadaşı yavuz

kontenjan kapanmıştır katılımnda bulunan arkadaşlara teşekkür ederim

haydarpaşada saat 07.00 de buluşuyoruz en geç 07.30 ordayız adapazarı treni ile gidiyoruz ve büyük derbentte iniyoruz
ordan kartepe çok yakındır yük vagonunun küçük olması dolayısıyle kontenjan 6 kişiliktir katılımcı arkadaşlarımın affına sığınırım toplam 21 km rampa karşılıklı dayanışma ile çıkılacaktır yorulanlar için kesinlikle beklenecektir grupça çıkılacaktır arka takım kaptanı olarak herkesi kollayacağım öne çıkan arkadaşlar olursa lütfen ilerde bekleyerek grubun arkada kalan arkadaşları beklemelerini rica ederim biz oraya yarış etmeye gitmiyoruz amacımız hep birlikte dayanışma içinde ve grup disiplini içersinde kimseyi geride bırakmadan artı yorulanları bekleyerek
zirveye ulaşmamızdır

önemli
1-iç lastik
2-pompa
3-kask
4-ince yağmurluk

Yavuz Bozkurt

Aktif Üye
Tepki
46
@kudu

çok eğlencez bence :) yanlız ben ve okan tuzlada oturuyoruz 7.30da nasıl gelicez? tren varmı yani ve biletleri nereden alıcaz?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Yavuz Bozkurt

haydarpaşadan 08.10 treni saat 09.00 da tuzladan geçiyor yalnız ara istasyonlarda durmuyor bir ara tuzla tren istasyonundan haydarpaşadan kalkan 08.10 adapazarı treninin tuzlada durup durmadığını öğrenmeniz gerekmekte durmuyorsa haydarpaşada saat 07.30 da olmanız lazım bunun için erken kalkmanız menfatiniz icabı artı eğer duruyorsa ben yük vagonunda olacağım sizi hemen oraya alırım tahminimce duruyor tuzlada büyük derbentten dönerken tuzlada durmuştu siz genede öğrenin tuzla tren istasyonundan
bilet tren içinde alınacak tam bilet 7 ytl bisiklet 5 ytl toplam 24 ytl gidiş dönüş yol parası tutuyor

2-paramedik-tolga
3-tolga
4-arbek
5- iscrotix
6-cem ve arkadaşı yavuz

kontenjan kapanmıştır katılımda bulunan arkadaşlara teşekkür ederim

haydarpaşada saat 07.00 de buluşuyoruz en geç 07.30 ordayız adapazarı treni ile gidiyoruz ve büyük derbentte iniyoruz
zirveye ulaşmamızdır

önemli
1-iç lastik
2-pompa
3-kask
4-ince yağmurluk

gidiş dönüş toplam 24 ytl dir
tam bilet gidiş dönüş 14 ytl
bisiklet gidiş dönüş 10 ytl

Yavuz Bozkurt

Aktif Üye
Tepki
46
@kudu

hıı tmm öğrenelim o zmn bi banliyö saatlerinede bakıyım olmadı haydarpaşadan hep birlikte bineriz

• Beğen
Tepkiler: sports-man

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Yavuz Bozkurt

cem ve yavuz kardeşler her ihtimale karşı cebinizi yazarsanız mennun olurum

Yavuz Bozkurt

Aktif Üye
Tepki
46
Arkadaşlar herkez pompa getirmesin şahsen bende pompa yok ama fotoğraf makinesi getiricem daha kaliteli bi makine kimde varsa getirebilir saolun :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Yavuz Bozkurt

pompa gerekli bende var sürekli gezilerde yanımda olur gerçi olmayan arkadaşlara yardımcı olurum meraklanmayın
artı iç lastik kesin herkesde bir adet olması gerekir

arbek100

Üye
Tepki
67
@kudu

son polonezköy gezisinden sonra en az İKİ adet iç lastik taşımam gerektiğini öğrendim...:))

arbek100

Üye
Tepki
67
Kudu, bir şey sormak istiyorum, TCDD'nin tarifesine baktığımda trenin Haydarpaşa kalkış saati 08.15 ve Byükderbent variş saati 10.20 görünüyor :
(link)
Ben Bostancı'dan binmek istiyorum trene acaba aynı trenden mi bahsediyoruz?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@arbek100

tren saatleri farklı olabiliyor aynı trendir işi sağlama almak için mümkünse herkesin haydarpaşada olması ve birlikte binmemiz daha sağlam bu arada senin cebini yazdımmı bir cebini yazarsan seni ararız

goggle a adapazarı tren saatleri diye yazın orda 08.10 yazıyor haydarpaşadan kalkar

2-paramedik-tolga
3-tolga
4-arbek
5- iscrotix
6-cem ve arkadaşı yavuz

kontenjan kapanmıştır katılımda bulunan arkadaşlara teşekkür ederim

zirveye ulaşmamızdır

önemli
1-iç lastik
2-pompa
3-kask
4-ince yağmurluk

gidiş dönüş toplam 24 ytl dir
tam bilet gidiş dönüş 14 ytl
bisiklet gidiş dönüş 10 ytl

Yavuz Bozkurt

Aktif Üye
Tepki
46
Birşey sormak istiyorum..Hava koşulları yüzünden bu tur iptal olmaz değil mi?

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
tren saatlerine dikkat edin her tren derbentte durmaz!