27.5" Zırhlı Dış Lastik Tavsiyesi

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Xraten tarafından paylaşıldı.

1. Xraten

Xraten Yeni Üye

Adı:
    Ali Gökhan
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar uzun süreli araştırmalarıma rağmen bir türlü doğru sonuca ulaşamadım. 27,5" MTB için zırhlı dış lastik önerisi arıyorum. F/P olursa daha iyi olur , yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar

2. joachim

joachim Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    asfalt ağırlıklı kullanacaksan CST 27,5x 1,95 BFast. Asfaltta cok cok iyi. araziye pek cıkmadığım için bilemiyorum.

3. ozansefer

ozansefer Kıdemli Üye

Seviye:
    Tubeless lastik alıp gariban tubeless sistem ve lastik sıvısı ile bu iş çözülür :harika: 24" iç lastik ile gts yi uygularsanız uzun süre sorunsuz kullanırsınız. Ben de iç lastiğimde 10 civarı yama ile dolaşıyordum tubeless derdime derman oldu. Lastik olarakta continental mountainking protection öneririm

İlginizi Çekebilir

Wind_Tunnel_Drafting_1024x1024.jpg
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
upload_2017-2-6_11-22-43.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
2015-04-02 15.34.08.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...