Aranıyor 27.5 havalı maşa

Konu, 'Aranıyor...' kısmında Ruhpastası tarafından paylaşıldı.

1. Ruhpastası

Ruhpastası iyisin tabi

Adı:
    Şafak Çalışkan
    Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Selam arkadaşlar
    suntour maşamı değiştirmeyi düşünüyorum
    Bisiklet Parçaları :: Maşa-Amortisör :: ROCK SHOX :: Manitou 27,5 DİSK HAVALI AMORTİSÖR SİYAH BEDAVA KARGO - Performans Bisiklet-ÖZGÜRLÜK PEDALLARDA,ÖZGÜRLÜK PERFORMANS BİSİKLET'TE "Sedona,Whistle,Carraro,Amoeba,Bianchi,Colnago,Cube,Merida,Shimano,FOX,DT Swiss,RockShox,Dahon,Zefal,Cat Eye" şundan gerekiyor bana. maşa işinden tam anlamıyorum. rs maşa dışında önerebileceğiniz ya da sattığınız maşalarınız varsa yazar mısınız?
    100lük olmalı

2. Osman Uygun

Osman Uygun I love 27.5

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Ben 27.5 ölçülerindeki bisikletimde 29 maşa kullanıyorum. Eğer bulamazsan 29 alabilirsin fiyat olarak biraz daha ucuz bile olabilirler.

3. M.DURUR27

M.DURUR27 Yeni Üye

Adı:
    MUHSİN
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    27.5 Fox Float Maşa var elimde düşünürsen watsapdan ulaş 0507 860 85 25

İlginizi Çekebilir

robert-forsteman-2010-3-27-9-6-8.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...
IMG-20151016-WA0000.jpg
2-3 Yıldır bisikletle uğraşıyorum, son bir yılda ise spor esnasında nabız değerlerimide kontrol ederek yüksek performans üzerine yapıyorum, dinlenik nabzım bu yıl geriye dönük bakıldığında...
1.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...