27.01.2007 Cennet Vadisi'nde Hafta sonu yürüyüşü..

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Arkadaşlar meraba.Geçen hafta sonu yani 27.01.2007 tarihinde sevgili arkadaşım Serkan ile yaptığımız yürüyüşümüzü siz güzel insanlarla paylaşmak istedik.Daha önce sık sık yaptığımız balık tutma operasyonlarından eli boş döndüğümüzden üzerimizdeki olumsuzlukları yürüyüşle atabileceğimizi düşündük.Aslına bakarsanız faydalı da oldu hani.Oldukca keyif aldığımız bu yürüyüşte bizi,daha doğrusu beni sarsan olay yürüyüşümüzde önüme benim aşamıyacagım dehşet korkutucu derinliğin gelmesi idi.Sevgili Serkan bunu çabucak aştı lakin ben aşamadım.Kar’ın buzlnmayla getirdiği bu aşılması zor engeli vadiden çıkıp vadi kenarından takiple aşmaya çalıştık.İyi yaptığımızı düşünüyorum.Beraberinde keşfettiğimiz daha yeni vadiler ve dehası güzellikte panoromik görüntüler yakaladık.
İnanılmaz keyif aldığımız bu hafta sonu yürüyüşümüzden umarım siz güzel insanlarda bizler kadar zevk alırsınız. Bu keyifli seyir sizde de güzel yeni eylemlere vesile olur.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

• Beğen
Tepkiler: Ozge Deniz
Scudo

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Sevgili Serkan'ın Bankadan mesai sonrası çıkıp geldiği bu yürüyüşe ben de ürgüpten çıkarak ortak noktada katıldık.
Kaldığımız yerden devam ediyoruz.
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Derinlerde küçük görüntüde Sevgili Serkan var.Yolun bundan sonrasına devam edemedim.İnanılmaz derinlik vaedı.
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)
Karşıda görünen Kapadokyanın hakim noktalarından biri olan Uçhisar kalesi.
(link)

(link)

(link)
Kılıçlar vadisi,Aşıklar vadisi olarakta bilinir.
(link)

(link)
Aşağıda görünen yol buzlanmadan dolayı devamını getiremediğim vadinin çıkışı.
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

c.turhan

Aktif Üye
Tepki
262
Sevgili Can,
Paylaşım için teşekkürler. Vadiyi bisikletin olmadığı işin aşamadın büyük olasılıkla;) . Şaka bir yana ne kadar özel ve güzel bir coğrafyada yaşadığınızı gösterip de bizi kıskandıma böyle...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Harika bir gün geçirmişsiniz. Ayaklarınıza sağlık. Bizlerle paylaştığın için teşekkür ederiz Can Abi.

Sevgiler...

Kemal Tecimen

Daimi Üye
Tepki
305
merhabayın canve serkan kardeşim çokgüzel bir gezi yaşadığınız bölge gerçekten görülmeye değer ayaklarınıza sağlık paylaşımınız için teşekkürler

kemal tecimen

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Ne kadar güzel yerler imrendim valla,inş ilerde bizlerde gezeriz,paylaşım için teşşekkür ederim...

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
benimde yaşayıp görmediğim bir yer fotolar gerçekden harika.
fotoları görünce biraz korkdum dogrusu buralardan bisikletle ğeçimez gibime geliyor.

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
vay vay vay sen ne yaptın dede biz oralardan bisikletle gitmeyi düşünüyorduk ama fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla gidilmez seni ve serkan abinin ayaklarına sağlık teşekkürler :)

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
sevgili candede;
trekin yapmak insanın dinginleşmesini sağlıyor. bunu yaşayarak farkına varmış olmalısınız. huzuru doğada bulmak, doğa ile bütünleşmek her insanın en büyük tutkusu olsa keşke. sizleri yürekten kutluyorum. edirneden slm.lar...

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@c.turhan

Cahit abi meraba.İnan aslında doğru söylüyorsun.Bisikletle nasıl giderizin kritiğini Nuri kardeşimle epeyce yaptık.Netice bisikletle gidebiliriz oldu.
Umarım seyir seyir dolaştığınız memleketimizde fırsat yakalarda diyarı peri pacalarına yolunuz düşer.

'''Her adım bir eylem değilmidir?'''

@Serkan Taşdelen

Sagol sevgili Serkan,teşekkür ediyorum içten temennilerin için.

'''Bırak yüreğin salınsın hayatın içinde.'''

@k.tecimen

Teşekkür ederim Kemal abi.Umarım siz güzel insanıda bu güzel kentte görme şansını yakalarız.Daha nice güzel günlere diyorum.

'''Her yamacın ardında bizi bekleyen bir belirsizlik yatıyor.'''

@mehmet_svm

Sevgili Mehmet teşekkür ediyorum.
Bisiklet ailesinin olduğu her kasaba ve Bucak da bir yuvanız var demek olduğunu sakın ola unutmayın.

'''Yüreğinizin Nasır tutmasına izin vermeyin.'''

@nuriaktürk

Hadi hadi rahat ol geçeriz.Biraz meşakkat biraz da cesaretle bunu başarabiliriz.Yürüyüşte zorlanmama sebeb kışın getirdiği kendi içindeki zorlukları idi.

'''En son ne zaman bir uğur böçeğinin sırtına dileklerinizi yüklediniz.'''

c.turhan

Aktif Üye
Tepki
262
@candede

Ben gideceğinize inanıyorum

Umarım yolumuz düşer, ya da farklı diyarlarda birlikte pedallarız, bakalım gelecek bize ne "seyirler" vaad edecek...

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
hadi bakalım konuşmamızdan sonra biraz rahatladım.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@ismailağıllı

Sevgili İsmail,meraba.Yaz ortasında bisikletle gideriz diye düşünüyorum.Şu aşamada bisikletle gidilecek bir durumu yok açıkcası.

'''Ne kadar süratlı karar verdiğini bir tek spor alanında öğrenebilirsin.'''

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@boreas

Teşekkür ediyorum güzel insan.Açıkçası bana söylenecek bir kelime bırakmamışsın.Kelime kelime dileklerine katıldığımı bilmeni istiyorum.

'''Bütün feylesofların ortak noktası dayanakları olan bir 'asa' olmasın.'''

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@t-genc

İnan söylediğin kadar var güzel insan.Burası büyülü bir kent.çoğrafi dokusuna dair kelime bulmakta zorlanıyorum.
Kanımca her yurttaşımızın bu güzel dokuyu hissedip yaşaması gerekir düşüncesindeyim.
Ailemizin bir ferdi olarak burda olduğumu bilmeni istiyorum.Umarım sen de bu dokuyu tanıma şansı yakalarsın.

'''Düşleri taze tutmanın yolu,onların eyleme ne kadar gectiği ile alakalıdır.'''

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@nuriaktürk

Teşekkürler can kardeşim.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@HaliliOzturk

Sevgili Halil...Sana bilişim'deki tecrübesizliğimden dolayı epey iş düştü.Sen güzel insanın kocaman yüreği ile birleşen engin alt yapına sığınıyorum.
Bunlaralardaki noksanlığımı ağır ağır öğrenmeme yakın senden eziyetlerimi geri alacağımdan emin olabilirsin.

'''Bilgi kocaman yürekle birleştiğinde etrafını ısıtıyor.'''

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
İnternet kafede resimlerinize bakarken ( çocukların oyun gürültüsünden kurtulmak için kulaklıkla kendi mp3 çalarımı dinliyordum bir yandan ) birden vay be !! demişim, sonra farkettim ki herkes bana bakıyor.
Harika fotoğraflar.
Bursa dan Nevşehir'e mi tayin istesem ne ?