26 Jant Yol lastiği arıyorum

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Fatih Sevindik tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Sevindik

Fatih Sevindik Üye

Seviye:
    arkadaşlar 26 Jant yol lastiği arıyorum samsunda bulabileceğim bir yer varsa söylermisin eğer yoksa internet üzerinden alabileceğim uygun 26 yol lastiği var m acaba

2. Ahmet Kara

Ahmet Kara Aktif Üye

Seviye:
    Marka olarak Schwalbe öneririm fiyatları teki için 75 Tl civarlarında fakat oldukça kaliteli bir lastik kendim kullanmadım fakat kullanan arkadaşlarım oldukça memnun.Mtb için arıyorsanız özellikle Schwalbe Marathon Plus Tyre - Smart Guard öneririm.

3. Ahmet Kara

Ahmet Kara Aktif Üye

Seviye:
    Fatih Sevindik bunu beğendi.
    Fatih Sevindik

Fatih Sevindik Üye

Seviye:
  5. furkan istanbulluoğlu

furkan istanbulluoğlu Aktif Üye

Seviye:
    rubena lastik kullanıyorum walrus modeli gayet güzel tanesi de 15-20 civarında. Eğer tamamen yol için düşünüyorsanız Schwalbe Kojak tam dişsiz bir lastik bende yakın zamanda geçmeyi düşünüyorum internette arattığınızda Türkçe sayfalarda 21euro ya bulmak mümkün

İlginizi Çekebilir

4.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
upload_2016-4-29_9-18-27.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
upload_2016-8-14_11-47-41.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...