26" dış lastik önerisi

Hüseyinsuna

Daimi Üye
Tepki
93
Bisiklet
Carraro
Merhaba arkadaşlar Mtb için Dişsiz düz asfalt lastiği arıyorum.Daha önce ucuz diye CST 1.90 aldım.Yol tutuş berbat özellikle ıslak zeminde iğne üzerinde gidiyordum.Yeni bir bisiklet alınca bir çift lastiğe ihtiyaç duydum ve o yüzden konuyu açtım.Daha önce kullandığınız memnun olduğunuz yada tavsiye verebileceğiniz bir lastik varmı ? Öncelik 1.90

Scudo

Recep G

Aktif Üye
Tepki
65
Bisiklet
Santos
Dişsizlerin genelinde bu problem var. Düz olduğu için yol tutuşu çok iyi olamaz.

Ben CST c1437'yi beğeniyorum.

gmfaruk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
Bisiklet
Kron
Marathon 1.5 veya 1.75 super gider bi omur kullan patlamaya karsi ultra dayanakli

gmfaruk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
Bisiklet
Kron
Yanlis hatirlamiyosam 10.000 km garanti veriyodu 15.000 ne kadar da kullaniyo cogu kisi

@Hüseyinsuna
(link)
Su linke bak bi

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
(link)

Gayet memnunum, yol tutuşu falan çok iyi güven veriyor. Reflektör olması da ayrı bir artı.. Bisiklette de fena durmuyor. Tavsiyemdir :harika:

(link)
Burda da konu açmıştım, yakın zamana aldım bende. Konudaki mesajları okuyabilirsin, kullanıcı yorumları çoğu..

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Hüseyinsuna

BF Okuru

Üye
Tepki
2
imzamdaki lastiklerden son derece memnunum. 1yıl/1500km de 2 kez patladı sadece. ikisinde de ancak patlak koruyuculu patlamazdı. yol tutuş çamur hariç her yüzeyde çok iyi. 1500km dir çok az eridiler benim bi iki hayvani frenim yüzünden hafif aşınmalar var onlar dışında diş derinliğide hala çok iyi.

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
Bende bir soru sorayım hazır konu açılmışken:) Tavsiye edebileceğiniz 26" 2.2 dış lastik hangisi olur? Hafif olması çok önemli. Şu an continental kullanıyorum. Lastiğin çiftine en fazla 250 lira bütçe ayırabilirim.

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
@caesar schwalbe racing ralph kesinlikle öneririm yıllardır kullanıyorum çok memnunum her yola gelebilecek bir lastik bence 2.15 kevlar güçlendirmeli.
@Hüseyinsuna ucuz lastik alıp kısa süre kullanmaktansa biraz daha para biriktirip uzun ömürlü bir lastik daha iyi olacaktır bence :harika: schwalbe CX comp yolda tutuşu mükemmel arazidede bir okadar agresif:harika:

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
@Hüseyinsuna farkettiysen ortası lastiğin daha düzdür yolda iyi performan vermesi için kenarları ise dişli dönüşlerde yan yatmalarda ve arazide iyi performans vermesi için, birde bu model var onada bakmanı öneririm bende yeni lastik almadan önce baya düşünüp öyle almıştım umarım bilgiler biraz yararlı olur.
bu biraz pahalı ama çok iyi bir lastik
bunuda baya beğenmiştim hem indirime de girmiş

Hüseyinsuna

Daimi Üye
Tepki
93
Bisiklet
Carraro
@Yiğit Kirazpınar (link) uygun geldi açıkcası fakat yol tutuş nasıldır ?

Ayrıca bu lastikde fena değil virajları güzel alabilir

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
Schwalbe çok kullandim ama michelin in o lastiğini sadece 1 kez denedim ama çok hoşuma gitti ve şuan almayı düşünüyorum hemde indirimdeyken sonuçta bilindik bir dünya markası bence güvenilirdir.

bu country rock olanın deneme sürüşü belki bir fikir verebilir diye ekledim

@Hüseyinsuna benim fikrimi sorarsan kesinlikle schwalbe yi tercih ederim çok sefer kullandığım ve kendim deneyimlediğim bir lastik markası, biraz daha tuzlu fiyatı ancak ama gerçekten performans dayanıklılık ve uzun ömürlülükte baş ağrıtmaz;)