26/07/2009 Pazar Rumeli Feneri gezimiz

Faruk UZUNKÖPRÜ

Daimi Üye
Tepki
249
26/07/2009 Pazar günü sabah 07:00 da abim yeğenim ve ben 3 bisiklet Rumeli Fenerine eğlenceli bir gezi düzenledik. Yol boyunca havanın sıcaklığına ve yokuşlara katlandıktan sonra direk denize daldık :), dönüşte bisikletlerle ormana girdik biraz doğayla içiçe oturup meyve suyumuzu yudumladıktan sonra tekrar yola koyulduk resimdeki dik toprak rampayı tırmanıp tekrar asfalt yola geri döndükten sonra birde sarıyer'in kuşbakışı resmini çektik ve telefonumuzun şarzı bittiği için başka resim çekemedik :), kısmetse bidahaki gezimizde daha güzel resimler paylaşırız.

Scudo

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
Faruk, şimdi bazı arkadaşlar merak edebilirler. 2 bisiklet üç kişi bu iş nasıl oldu diye. Yeğenimiz Emre yol bisikleti ile geldi. Dolayısıyla orman ve off road yollarda bize katılmayıp beklemek zorunda kaldı. Ona demiştik sende MTB ile gel dinlemedi, bu gezimizde ona bir ders niteliğinde olmuş oldu.

Faruk UZUNKÖPRÜ

Daimi Üye
Tepki
249
Gerçektende orman harika, oyüzden bizde epey vakit geçirdik ormanda :)

@suzunkopru Evet 3 kişi 2 bisiklet var :), ormanda toprak yolda yol bisikleti ile resim abes olacağından hemde yeğenime ceza maksatlı resimlerini çekmedik, biz mtb ile kan ter içinde pedallarken o yol bisikleti ile kendi havasında önümüzden gidiyodu :)

Faruk UZUNKÖPRÜ

Daimi Üye
Tepki
249
Uyarınız için teşekkürler, haklısınız kasksız yola çıkmamak lazım, havalar sıcak kask takmak bunaltıcı oluyo diye evde bırakıyoruz, alışamadım birtürlü kask takmaya

RECEP İŞLEK

Forum Bağımlısı
Tepki
996
:) Sevgili Süleyman Abi ve kardeşim Faruk.Gezinizi zevkle fotoğraflamışsınız.Elinize sağlık.:)
Herşey çok güzel olmuş.Keşke Korsan Hasan ve bende olsaydım.Bu akşam Hasana çay içmeye gideceğim.Paylaşırım onunlada bu gezinizi.Belkide görmüştür.Herşey gönlünüzce olsun.ALLAHA emanet olun.

• Beğen
Tepkiler: Faruk UZUNKÖPRÜ