25Nis2010-Ballıkayalar Kanyon Turu,Manzara Fotoları-Velostik

Eren AYDIN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.279
@Ahmet Salih Özenir

Yorumunuz için teşekkür ederim Salih Abi. Velostik Bisiklet Grubu sağolsun. Beğenmenize sevindik. İyi forumlar.

Scudo

Eren AYDIN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.279
Turda çekilmiş videolar usta eller tarafından editlenip beğenimize sunulmuş:=)
Günkut abiye videolar için sonsuz teşekkürler

(link)

(link)

(link)

Eren Tublek

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Bisiklet
Trek
Cok keyifli gectigi resimlerden belli :)
Yuzmek icin hava soguktu sanirim...

• Beğen
Tepkiler: Eren AYDIN

Pili Mili

Üye
Tepki
2
bende gelmek isterdim. bi daha bir daha desek olur mu? bu arada pazar gunku polonez'deki tur icin rezervation yaptirdim. umarim gelecegim.. sevgiler..

Eren AYDIN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.279
@Eren Tublek
Hava değilde sanırım su baya bi soğuktu:=) Yüzmek için özel olarak gitmeyi düşünüyoruz:=)

@Pili Mili
Son bir daha olur inşallah:=)
Pazar günkü Polonez turuda çoook güzel geçecek gibi gözüküyor. Katılmak isteyen varsa her zaman bekleriz.

eminozk

Daimi Üye
Tepki
380
Çok güzel bir gurup ve harika bir gezi ,yerler harika,fotoğraflarda öyle,imrenmedim dersem yalan olur.paylaşım ve bize bu zevki tattırdığın için teşekkürler.

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.634
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
büyülendim bu kanyonlara oldum olası büyük ilgim ve sempatim var yerler tam bir doğa harikası gezide süper en kısa zamanda bende oralarda olmak istiyorum ayaklarınıza sağlık

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
ne güzel bir yer burası, nasıl gidilir? bilgi verebilirseniz sevinirim. Katılım her zamanki gibi yüksek maaşallah ayaklarınıza sağlık,paylaşım için teşekkürler.

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
eren süper olmuş harbiden daha önce çok gittim ama hep arabayla :) buraya bi tur düzenlemek vardı aklımda haftaya belki giderim aksilik olmazsa.

hocam buraya yaz gebzeden yada kurtköyden gidebilirsiniz 2 yolu var ama siz karşıdan geleceğiniz için gebzeden gitmeniz daha mantıklı trenle gebze ordan e5 e çıkacaksınız sonrasını anlatamicam bi alt geçitten yolun karşısına geçiceksiniz ama söylesem bile karıştırırsınız bende tam olarak kaç km sonraydı hatırlamıyorum. :)

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
gebze pedal grubu olarak bir nevi ev sahipliği yaptık bu turda :) tura katılan herkese çok teşekkürler.kaza yapan ayfer abla ve diğer ismini unuttuğum abiye geçmiş olsun.başka turlarda görüşmek üzere.

• Beğen
Tepkiler: selcuk yucel

vedat karakaya

Daimi Üye
Tepki
766
adını daha önce duyduğum bu yer ne kadar güzelmiş...ayaklarınıza sağlık , her bir resim birbirinden güzel çıkmış, bravo vala....
-----------------------------------------------

Serhat Ankaralı

Aktif Üye
Tepki
65
Enfes bir tur,katılım müthiş.Paylaştığınız için çok teşekkürler,bol pedallamalar

ahmetvemert

Aktif Üye
Tepki
117
Süper yerler, dibimizde ama farkında dğiliz ( :) kendi adıma konuşuyorum) Paylaşımınız için teşekükürelr. ;)

selcuk yucel

Daimi Üye
Tepki
124
10 haziran itibari ile gebze de olacagim soylenen yer hakkinda bilgim var nasil gidilir neler yenilir yada oralarda nereler geziilir 10 haziran dan itibaren ilk haftasonunda oraya gitmeyi dusunuyorum bana eslik edecek arkadaslar olursa cok mutlu olurum onun disinda kocaeli sakarya istanbul gibi yakin illerden gelecek olan arkadaslari misafir edebilir onlarla birlikte pedallama yapabilirim...

burhan ceylan

Daimi Üye
Tepki
191
harika eğlenceli bir tur olmuş..resimler herşeyi doyasıya anlatıyor..
paylaşım içim teşekkürler.

Eren AYDIN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.279
hepinize katılım ve ilginiz için ayrı ayrı teşekkürler. gerçektende dibimizdeki güzelliklerden pek haberdar olduğumuz söylenemez. Gidilmesi gerektiği yerlerden biri olduğunu düşünüyorum.