250 tl civarı bisikletle hareketleri falan öğrenebilirmiyim

Scudo

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
250 liralık bisikletle hiç bişi öğrenemezsin, sen boşver streeti videoları felan izle yeter.

Ali KARAEL

Üye
Tepki
28
öğrenirsin ama biraz çevren olması gerek tek başına bişe olmaz ;)

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
@Ali KARAEL

tecübe edinmeden yorum yapıp yanlış yönlendirmeyin insanları. 250 liraya alt seviye street kadroların 2. elini bulur anca, 250 liraya alınan bisikletle bu biş OLMAZZ. çevreylede alakası yok, 3 sene önce balıkesirde tek başıma başladım ben bu işe. bişeylerde oldu açıkçası.

Tepki
1
Bütçeyi 500 e çıkarsam idare edicek bişeyler alamazmıyım.En azından ön kaldırma kaldırımlara çıkma bunny hopp gibi ufak tefek şeyleri yapıp öğrenmek istiyorum

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Kardeşim 500 liraya çıkartırsan bütçeni forumda bulunan ikinci el ürünlerden birini alabilirsin ve fazlasıyla memnun olursun :) sıfır için iyi bir bisiklette istersen 500 den daha fazla bir bütçe çıkarman gerekir :)

Mesela forumda satılık bir bmx ;
(link)

Tepki
15
istiyosan eğer 50 tl lik bisikletle bile yapabilirsin hiçde birşey olmaz tamam hareket üzerine olan kadrolar açıları daha uygun ekipmanları ve kadrosu daha sağlam oluyo ama kaldırımlara çıkarsın ön kaldırırsın ondan sonra geliştiğin zaman daha tutkulu olursun zaten bence olmaz iyi olması lazım bisikletin diyerek şevkini kaçırmaya gerek yok kimsenin

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
@altuğ altınbigi

şevkle alakası yok. adam burdan okuyup ucuz kalitesiz bisikletle hareketleri yapmaya çalışıp bisikletin bi parçası kırılıp üstündeki zarar görünce hesabını kim verecek. bisiklet amacına uygun olmalı. istersen 20000 liralık bisikletin olsun bu işe uygun olmadıktan sonra hiç bi işe yaramaz. streete uygun sıfır bisiklette 1200 liradan başlar.

Ali KARAEL

Üye
Tepki
28
çok arkadaşım var 200tl ile bu işe başladı çok da gzl hareketler yapıyolar isteyen 'her bisiklette' hareket öğrenir hareketin sınırı yoktur

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
güveliğini düşünen insan amacına uygun bisikleti alır arkadaşım, düşünmüyorsa isterse 50 liralık bisikletle yapsın benim umrumda bile değil, belli bir tecrübem varki bunları söylüyorum, alacak olan arkadaşda kendisi için bunu göz önünde bulundurur umarım.

• Beğen
Tepkiler: EmirhanKarasu
Tepki
15
yanlışlıkla kırılan bir ürün tecrübe olamaz bence öğrenme aşaması için bisiklet ne olursa olsun öğrenir az veya çok

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
@altuğ altınbigi

evet ben 4 sene street yaptım ,elimden onlarca kadro geçti, sayısını bilmediğim kadar parça geçti ve hiç tecrübem olmadı. ayrıca ben size güvenlik diyorum siz bana öğrenebilir diyosunuz.

• Beğen
Tepkiler: EmirhanKarasu

Berk Demirli

Aktif Üye
Tepki
62
Arkadaş demek istiyorki ..Amacına uygun bir bisiklet alsında onunda 4 sene olabilsin..Streete uygun olmayan bi ekipmanla temel hareketlerde bile malzeme kırılabilir..Buda ciddi yaralanmalara sebep olabilir..Erken emekli olmaya gerek yok :p