250-300 TL Şehir Bisikleti (Önemli yarın alacağız)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Tunç* tarafından paylaşıldı.

1. farukbas77

farukbas77 Kıdemli Üye

Seviye:
    250'ye salcano nova'da alabilirsiniz.Şahsen ben kullanıyorum ve memnunum.Ama yeni güzel bir mtb almayı düşünüyorum.Düşüncem ise sedona borla'dan yana:)

2. strongyucel

strongyucel Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    o fiyata aliminyum kadro zor görünüyor dediğim gibi bianchi 1000 bu fiyat için tavsiyem ileride kendi paranı kazanana kadar seni idare eder ben düne kadar dandik bisana biniyordum yeni yeni kendi kazancımla cannondale sl1 aldım şu an için şanslısın bianchi 1000 seni idare eder

3. Furkan Kılınç

Furkan Kılınç Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bianchi speed 1000 alın en mantıklısı.
    335 tl ye nakitte bırakıyorlar

Tunç*

Tunç* Yeni Üye

Seviye:
    Peki XC 250'yi nakit olarak alsak ne kadara bırakırlar?

5. gok

gok Bisikletkolik

Seviye:
    Tunç*

Tunç* Yeni Üye

Seviye:
    Hocam düşündüm taşındım ve şuanlık kafamda, Speed 1000 var, onun dışında Kron XC 250'ye baya kafayı taktım, kardeşime uygun fiyata bisiklet bulabilirsem, kendime o bisikleti almayı düşünüyorum.
    Öğleden sonra Efor Bisiklet'i arayıp fiyat hakkında bilgi alacağım, eğer 500 TL'nin de altına inerlerse çok makbule geçecek. :)
    Böylelikle kardeşime de, 100-200 tl ye bisiklet alabileyim. :)

Ha unutmadan söyleyeyim, şehir içinde kullanacağım dağlık alanda kullanacağımı sanmıyorum, önden süspansiyonlu istiyordum kron xc aradığım kriterlere uyuyor fakat dağ bisikleti. Kron xc'nin dağ bisikleti olması sorun yaşatır mı acaba?

7. Umut SEFLEK

Umut SEFLEK Üye

Seviye:
    Kron xc 250 güzel bisiklet. Ama ben martta 550TL'ye almıştım. Forumda o zamanlarda en iyi fiyatını 500 civarı görmüştüm. Martta bu fiyatta alınan bisikleti bu mevsimde bu fiyata bulursan cok sanslısın derim. Ama sevinirim gercekten istediğin gibi hem kardeşine hem de kendine güzl birer bisiklet alabilirsen eğer.
    Not: Yaz sonuna kadar xc 250'yi kullanmayı düşünüyrum daha sonra satıp daha üst sınıf bir bisisklet almayı düşnüyorum, o zamanlarda iyi bir fiyat bırakırım isteyene. Memnun kalırsan kardeşine de ikinci el temiz bir xc250 alırsın belki o ara :)

Tunç*

Tunç* Yeni Üye

Seviye:
    Keşke şuanda satıyor olsaydınız, malesef bu yaz ikimize de almayı düşünüyorum.
    Kardeşim için çok önemli değil, sadece yaz ayında sürecek doğrusu.
    Ben kışında sürebilirim, o yüzden kendime iyi birşey almak istemeye başladım. :D

Tunç*

Tunç* Yeni Üye

Seviye:
    Efor bisikletin sitesinde yazan iletişim kısmındaki numarayı arayıp, Mersinde bayileri bulunup bulunmadığını sordum.
    Bana daha aktif hale getirilmediğini söyledi, Kron XC 250'nin fiyatını sorduğumda 600 TL dedi, 500 TL'ye alanlar var dedim, son oluru 600 tl mi dedim, 500 tlye alanlar başka yerden almıştır ben 600 TL'ye satıyorum dedi peki anladım dedim, fazla sıkıştırmak istemedim her kim açtıysa baya ukala biriydi.
    Soru sorulmuyordu yani o derece. Bisikletten soğudum yahu.

10. Hasan Bildik

Hasan Bildik Üye

Seviye:
    ikardeşin ve kendine salcano excel alabilirsin

11. brk

brk Yeni Üye

Seviye:
  12. Umut SEFLEK

Umut SEFLEK Üye

Seviye:
    Aslında bende sana iyi bir fiyattan vermek isterdim bu bisikleti ama ben yaz sonuna kadar bunu kullanacağım cünkü yazın paramı gezmek icin kullanmak ve kışın gezmek yerine bisiklet modelini yükselttip gelecek yaz yine güzel gezi planları yapmak istiyorum. Bu yüzden eylülden önce satmayı planlamıyorum. Bencede en azından bisikletlerden birisini güzel bir model almaya calışmanız iyi olacaktır

Tunç*

Tunç* Yeni Üye

Seviye:
    Bianchi Speed 1000 modelini kardeşime almayı düşünüyorum, hatta büyük ihtimalle kendime de aynı bisikleti alabilirim.

2 tane bianchi speed 1000 model bisikleti hangi fiyata ve nereden alabiliriz?

14. Hasan Bildik

Hasan Bildik Üye

Seviye:
    saman pazarında profilo bayi(ata ticaret) var. Orada salcano modelleri satılıyor. Hidrolik disk frenli modeller bile var. Bİr bak istersen..

İlginizi Çekebilir

group-riding-143.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
1-1484682847526-117cod4mi4i88-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
image.jpg
1 haftalık çalışma sonrası roller Yaptım. Profil demirler, akıllı Alman rulman yatakları ve rulmanlar, rulmanlı merdaneler ve gerginleştirilmiş makine zinciri ile Bayır tadında Sürüş zorluğu :)...