25,mart 2007 Antalya Güver Uçurumu Gezisi.

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
evet bu pazar güver uçurumunuı bi ziyeret edelim. bayağı zaman oldu. o eşsiz uçurumununun manzarası eşliğinde mangal sefası sürmek.evet. :D

mangal yapmak isteyen arkadaşlar rahatlıkla yapabilir.tabii havanın güzel olması şartıyla. parka giriş ücretlidir. sanırım .5-6 ytl olması gerekiyordu.fiyatı unuttum malum 1 sene oldu.

kepez yokuşununa dayanırım diyen performansım iyi diyen herkes gelebilir.parka güzel manzaralı bölgeler ve mükemmel bir orman tabiatı bulunmaktadır.
pazar sabahı selekler çarşısı önündeki parkta sabah 8.30 da buluşulup en geç rötar saati 9:00 dır. saat 9 00 da yola çıkılcakatır. ayrıca giriş ücreti ve isterseniz mangallık nevalenizi getirebilirsiniz. ben getiricem çünkü.:D görüşmek üzere.

• Beğen
Tepkiler: alitas
Scudo

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Ertan ABA

Ertan'cım merhaba

Gezi işine çok sevindim. Tüm arkadaşlar katılır inşallah. Ben biliyorsun, kısmetse cumartesi erkenden İzmir'e yola çıkacağım ve 8 Nisan dahil yokum burda. İnşallah geldiğimde gezilerimize tam gaz gene devam ederiz.

Yanlız, yanlış anlama sakın,:p ama söylemezsem içimde kalır. sakın ola güver uçurumu , manzarası eşiliğinde mangal yakmayın.:boese157: Cezası var çünkü. :eek: Orman içlerinde areş ve mangal yakmak yasak. :eek:
Ama Düzlerçamına gelmeden sağda ve solda piknik alanları var oralarda mangal yakmak serbest. Düzlerçamı belediye binası karşıları gibi olacak, yanlış hatırlamıyorsam.

Sizlere neşeli geziler diliyorum. Gelince görüşmek üzere.
Sevgi ve selamlarımla.

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@Ender Alıcıoğlu

teşekkür ende abi.
ama orada baya mangal kalıntıları vardı .gidince belli olur.:D
görevlilere önce soraroz olmazsa ormanın arka tarafında alabalık şiftliğinin yanından akarsu geçiyor.olmazsa orayı turladıktan sonra alabalık çiftliğin yanından dağın yamaçlarının dibinden gürül gürül akan suyun kenarında yapabiliriz. dah önce yapmıştık:D

tabi millet mangalı yakmaya çalışırken biz de suyun içinde ekşın:D daha önce 2 km kadar rahatlıkla gidebilmiştik. bakalım güzel olucak gibi.

görüşmek üzere.

inşallah en kısa zamanda dönersiniz. tabii bir de hava inşallah güzel olur. 1 -2 kanalda yağmurlu gördüm. inşallah açık olur . görüşmek üzere.

• Beğen

eniskaratut

Forum Demirbaşı
Tepki
159
ertan abi ben enis hani alinin arkadaşı karaoğlanda görüşmüştük bi aksam
ben bu işlerde acemiyim onun için yanımda ne getirmem gerektiği hakkında bi blgi verirmisin

bende size takılcam bundan sonra kulübü bıraktım

• Beğen
Tepkiler: mustafateke34

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@HER

slm. isteyen mangallkık nevalesini yanında getireblir. isteyen normal yiyece getirebilir. ve ayrıca 6 ytl kadar da giriş ücreti gerekmektedir. görüşmek üzere.

mustafateke34

Aktif Üye
Tepki
89
selam ertan abi...
ender abiler giderse onlar gelinceye kadar gezi yapılmaz diyordum...ama yanılmışım...ender abi uzaklarda da olsa desteğinin ve sevgisinin arkamızda,, ilknur ablanın deklanşörünün de hemen yanımızda basılıvereceğini hissederek gezi yapabileceğimizi farkettim...netten biraz araştırdım...sanırım antalya ya 20 km imiş güver uçurumu...gelmeyi çok istiyorum...aspendos gezisini tadı damağımda kaldı desem abartmış olmam sanırım...ben de" pazar günleri şehir içi de olsa gezi(tur) yapılıyor mu ?"diye mail atacaktım ki,,güver uçurumu gezisi için forum açılmış...ailemle konuşacağım...en geç yarın akşamüstüne kadar forum a yazarım...gelip,gelemeyeceğimi...ender abilere şimdiden iyi yolculuklar ve kesintisiz pedallar...
serik'ten mustafa

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Mustafa merhaba
Teşekkür ediyorum. Artık gelince görüşmek üzere. Ama Ertanla irtibat kur, gezmek istersen sende gel. Senin bileceğin birşey.
Ben gelince gene gezileri büyütürüz. Görüşmek üzere.
Sevgi ve selamlarımla.
Hoşçakal.

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Merhabalar arkadaşlar

neden Ercan yazmadı diye düşünen ler olabilir :)

Ceyhun la daha önceden uzun yol yapmak için kararlaştırdık aramızda
o sebeple güver uçurumu gezisinde olmayacağım... büyük bir ihtimalle :(

gerçi netleşmedi tam rotamız ceyhun ile ama belki aynı yol üzerinde karşılaşırız yada tam ters yöne alanya tarafına gideriz belirli değil ... ;)

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@mustafateke34

slm. yol bira hırpalayıcı ona göre.:D kepez rampasına kadar 3 km sürekli tırmanış ve sonrasında kepez rampası kepezden sonra yer yer hafif tırmanışlı yol.20 km civarı.
bitaz hırpalayıcı bir parkur:D

kendine güveniyorsan tabi ki gelebilirsin aramızda seni de görmekten mutluluk duyarız.

görüşmek üzere.

• Beğen

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
evet arkadaşalarla bu gün buluştuk ve parkur çok kısa geldi. parkuru şöyle bi iyice uzatalım dedik.cezaevi,döşemealtı,termesos,çığlık,kızıllı,ekşili,varsak yada masa dağı.mükemmel bir arazi parkuru olucak.

herkesin yayında yedek iç lastik yama takımı pompa ve bol miktarda sıvı bulundurmasında fayda var.parkur uzun ve zor bir parkur daha öncede yazmıştım.dayanıklılık isytiyor.

ama yol 50 km daha uzadı:D gdiş geliş 140 km gibi olucak. tabii girecek olduğumuz patikalr ın yolumuzu uzatmasına bağlı.

yada grubun durumuna göre o kadar uzatmayabiliriz. kısa olan yoldanda parkuru tamamlayabilriz. yarın görüşmek üzere.

• Beğen

mustafateke34

Aktif Üye
Tepki
89
selam ertan abi...cevabın için teşekkürler...
bu hafta gelemiyorum...arkadan olsa da yorulsam da geziye katılırdım ama, yarın köye gitmemiz gerekiyormuş;;nisanda babannem için mevlit okutacağız onun hazırlıkları olacak...o yüzden gelemeyeceğim...:( pazar günlerimi bisiklet gezilerine ayırmıştım bu seferlik katılamıyorum...gezi fotoğraflarını ve yorumlarını merakla bekliyorum...
yarın ki geziye antreman olsun diye bu akşamüstü aspendos ve beşkonak taşağıl(manavgat) tarafına doğru biraz pedallayacaktım...bu mesajı foruma kaydedince yine de o taraflara doğru pedallayacağım...bu haftadan sonraki pazar gezilerine itirazsız katılacağım...yarın ki geziye katılacak olan abi abla ve arkadaşlara selamlar..:)

serik'ten mustafa

mustafateke34

Aktif Üye
Tepki
89
selam ender abi...ertan abiye forumda yazdım...yarın ki yani bu haftaki pazar gezisine katılamıyorum...bu pazar değilde diğer pazarlarda katılacağım...sanırım şimdi izmirdesiniz...ilknur ablaya ve izmirli pedalcılara selamlar...

izmirin dağlarında tandem pedallar

serik'ten mustafa

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@mustafateke34

canın sağolsun. keşke gelebilseydsin. uzun bir mtb parkuru resmen mükemmel bir yoldu.ve tamamen doğal.

inşallah haftaya katılırsın. görüşmek üzere.

• Beğen

necod

Daimi Üye
Tepki
180
ertan kardes sende katılacakmısın bu haftakı dudenaksu turuna