25 kasım pazar bmx-mtb hareketçiler buluşuyor

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
Caddebostan da buluşma

25 kasım pazar günü bütün hareketçiler toplanıp beraber binme kararı aldık.
biz avrupa yakasındaki hareketçiler olarak orada olucaz anadolu yakasındaki hareketçileri bekleriz

gelecek arkadaşlar yazsın

Scudo

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
Evet anadolu yakasındaki arkadaşlar bizi orda karşılarlarsa güzel olur beraber sürmek istiyoruz herkesi bekliyoruz bi sürelim hepberaber ;)

torres_9

Daimi Üye
Tepki
181
konuyu caddebostandakilerin yani bizim açmamız daha doğru olurdu ama neyse gelicek arkadaşlara iyi arkadaşlıklar ,)

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
en iyi tayfa biziz dediniz ayağınıza geliyoruz gösterin o zaman kendinizi

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Kesinlikle güzel bir buluşma olacak ondan eminim. Özellikle fotoğraf ve video bakımından zengin olmasını diliyorum.

Fakat bir de ricam var ki o da bu konunun gerilmemesi. Hassas bir dengede herkes farkındayım ama zaten sizin işiniz de bu değil mi? Denge ;)

Bu konudaki hassas dengeyi bozan olursa onun bisiklet üzerinde de doğru düzgün denge kuramadığını düşüneceğim :) Ona göre... ;)

torres_9

Daimi Üye
Tepki
181
1 sizi kimse çağırmıyo
2 burda kaç aydır toplanma şeyi yazıyoruz bi kişi gelmedi
3 burda kimse iyi diye birşey demedik sadece konuyu açan arkadaşmız bizden olduğu için kendi grubunu savundu
4 Caddebostan biri olarak gelmiyorum
5 kimseden iyi değiliz
6 ve son olarakta bi anda böle laf etmeni anlamadım sürekli siz çağırıyodunuz konuyu kendi yerinize açsan daha iyi olurdu

İYİ FORUMLAR

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
rakiple yüzleşmeden kimin ne olduğu anlaşılmaz

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
@torres_9

şu anda recoyla msn dende konuşuyorum caddebosta kullanan arkadaşlarla kullanmak istiyoruz aradaki buzların erimesi için rakabet için gelmiyoruz kim daha iyi kulanıyor muhabettide yok))) beraber foto cekeceğiz bu kadari reco geliyormusunuz beraber kullanalım umarım fikrin değişmiştir ;)

torres_9

Daimi Üye
Tepki
181
keşke herkez bedo gibi olsa,) kardeşim her zaman senle bineriz yani endy bide sen bekleriz tabiki gelin REKABET yok tamam biz geliyoruz

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
aranızda rekabet olan arkadaşlar hakkında da atıp tutun o zaman kolay gelsin

mtbiker

Forum Demirbaşı
Tepki
55
İsim
Erdi
Bisiklet
Scott
bu moderatore rapor etme işi nası yapılıo:Dyok yanı bu konunun sonuda en ıyı bınen bolge konusnua dönmeden toplayalım dostluklar bozumlasın gereksız sebeplerden:)

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@mtbiker

ya amaç olay çıkarmak değil gelelim beraber binelim diyoruz ondan sonra reco buyrun gelin ben gelmiyorum diyo. ne zmandır buluşma ayrlamaya calışıyoruz ortak bi yer bulmaya calıstık olmadı e dedik bari biz toplanıp gidip tanışalım caddebostan street tayfasıyla dedik. ama daha once msnde geçen bazı tatsız konulardan dolayı sizden kimse gelmek istemiyo.o eski konudaki iddanız hakkında da konuşuruz aradaki buzlar erir dedik ayağınıza kadr geliyoruz sonra biz gelmiyoruz diyip tartışma çıkarıyosunuz diyosunuz

torres_9

Daimi Üye
Tepki
181
peki sinancım :D bekliyoruz gelin tüm arkadaşlarımızı bekleriz yeşilköy beşiktaş hepsini yeterki gelin tanışalım kaynaşalım ama yerinde olsam kendim hakkımda o kadar övünmezdim yada yazdıklarıma dikkat eder yazardım ama eğer gerçekten dostluk tanışma kaynaşma bizde Caddebostan Street olarak orda olmaktan zevk duyarız imzamdaki arkadaşlarım ve daha 3-5 kişi daha ordayız hareket dolu gün olcak kolay gelmesin sen gel:D:D:D:D:D:D:D:D

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@torres_9

olum ben kendimle ilgili bişey söylemedim ki :D onu nerden çıkardın :) ben avrupa yakasındaki hareket yapan bisikletçiler olarak geliyoruz diyorum ben iddalı değilim hareket konusunda ama bizim tayfadan birkaç kişinin çok çok iyi oldukları hakkında iddalıyım sona xc ciler gibi yağmurda olsa çamurda olsa geliecz biz dağ bisikletçisiyiz yazmicam yağmur yağarsa bu iş yalan olur :)

mtbiker

Forum Demirbaşı
Tepki
55
İsim
Erdi
Bisiklet
Scott
@sinto

kardeş ya:D senın tartısma anlayışın nedır?:D ya hıc tartısma gormemıssın yada yanlıs anlıosun bazı şeyleri:D vah vah kıyamam cokmu uzdu senı:( en ıyı caddebostan demelerı uzulme ya tamam ıyı dıılız :(valla bak ya bı ıkı arkadasın ettıgı bos laflar yuzunden nerdeeen nerelere geldı bırbırımıze destek olcamıza bırbırımızı yıyoz iyimi ortam yumusasın olay kapansın dıoz ama yok abı:Dben napım en ıyısı susıyım:D:D yiyin birbirinizi en iisi:D hade kolay gele bende bisiklete binim biraz:D

mtbiker

Forum Demirbaşı
Tepki
55
İsim
Erdi
Bisiklet
Scott
@koraymalkoc

napam korayım yaa:Dbazı zamanlarda taraflardan bırı alttan almassa o ilişki yıkılır arkadaslıklarımız bozulcana gerekırse rezıl olalaım sorun diil;)

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
15. mesajda yazdm abi alttan alınıcak bişey yok pazar günü ordayız