25 10 06 bir Sarıyer Gezisi daha

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Gurubumuza yeni katılan ibrahim arkadasımıza kolay bir parkur olması acısından Capa sarıyer parkurunu sectık eh tabiki ortakoy taraflarında gıderken boyle seyler gormek kacınılmaz. Biz resim cekerken ibo da bize hayret edıyordu rumeli hisarı taraflarında bir balıkcı teknesı denize aga attmıs sarıyerın olmazsa olmazlarından meshur sarıyer boregı

ibo az bısey yorulmus kahve olsada icsek havasında

eh resımlerı ceken ben olunca tek resımle idare edicez artık

neredeyse kullanılmamaktan eskıyecek cdale im

iste asıl buyuk balık yakaladık

ve ortakoydekı molamız

yolda giderken de bircok tanıdıga rastladık halil ve montmarte.her ikisininde antrenman yapar bir halı vardı sımdılık bu kadar resim ve turların devamı tabiki gelıcek

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
:) Hehe ben de diyorum tanıdıklar ama nereden...
Benim yanımdaki kuzenimdi bu arada, o yeni yeni alışmaya çalışıyor bisiklet olayına. Rumeli Kavağı'na gidip bir şeyler atıştırdık oradan da geri eve ;).
70 Km falan bindik altımızda MTB'lerle :).
Ancaaaakkkk... Sizi kasksız yakaladım haberiniz olsun :p. Bir daha olmasın :D.
Şaka bir yana, İstanbul'un bu gün ki havası kesinlikle bisiklet havasıydı. Özellikle 12'den sonra hava tek kelimeyle müthişti.

Bu arada unutmadan, arkadaşlar boğazın o trafiğinde sizin Cannondale'leriniz, o Ferrari'den bir kaç milyon kat daha ekonomik ve bir kaç kat da daha hızlı ;). Haberiniz olsun... :)

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
arkadaşlar öncelikle bisikletler çok hoşuma gitti bende mtb bisikletimin yanına birde yol bisikleti mi alsam ne istanbulda bisiklete binmekte bir ayrıcalık olsa gerek resimler için çok tşkler sağolun :)

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
arka planda hep kalite arabalar var yoksa bisikleti bırakıp onlarlamı gezmek istedi canınız güzel resimler paylaşom için teşekkürler

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
@HaliliOzturk
ne güzel yazmışsın böyle halilciim :)

@HaliliOzturk
bence bi daha görürsen cezayı kes, hemde okkalı olsun :rolleyes:

@burgazz
hayret memocan :eek: çok şaşırttın beni :eek:

bizde bi orman yaptık v.bey f.bey ve ben. dönüşü boğazdanmı yapsak dedik ama öyle yapmadık. belkide karşılaşırdık.

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
evet dostlar hepiniz haklısınız otec sen hariç hic arayıp sormuyon hayırsız .gecmiş bayramın kutlu olsun vedat abi ne yaptı
bu arada halil kardesimizede bir BF moderator jerseyı yaptırırız yakaladıgı kasksız fazla surat yapan bisikletcılere yolda bi bannnn ceker bizde ayagımızı ona gore denk alırız;)

Tepki
0
Merhaba... Yaa yeni katılan arkadaşımız için KOLAY PARKUR capa sarıyer demişsinde abi ben dagıldım yanlız..şimdi iş yerinde yatıyorum...:)) bu arada ibrahim ben..resimler güzel çıkmış..ellerine sağlık...
ben biraz kendime geleyim :) tekrarlayalım bunu....

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
delıkanlı ılk gezinde 60 ı rahat devırdın madem 100 km yı rahat cıkarırsın bu arada turu sevmene gercekten cok sevındım sen hazırım de bız dunden hazırız e de yanımda su anda yalnız merak ettık senı tlflara hıc cevap vermedın ne oldu dedık

Çamur

Aktif Üye
Tepki
33
uuuyyyyy memo arefe günü kesmemiş seni yine yollardasın nasıl ogün yine sırılsıklam oldunuz dimi ben sizededim ama beni dinlemediniz hadi eyvallah

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
evet ibrahim abi o gun bayagı ıslandık biz tam donerken kadıkoyde yagmur basladı ben gene 20 dk da eve geldım ama yasın le hakan abi beylık duzune kadar pırıl pırıl olmuslar (yoksa tam tersı mı :( )

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
@burgazz

hangimiz hayırsız. msjımı almadınmı. neysee
vedat abi biraz iyi gibi. zaten 2-3 aydır binemiyodu bu hafta 3-4 kez bindi ama yine aynı sorun
c.dale'in amortisörün havası yine inmeye başladı. evde yattı 3 ay bi sorun yok. binmeye başladı :( :(