1. Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Çünkü sizlere daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedefliyoruz. Bu yüzden çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Konuyla ilgili bilgi için buraya tıklayınız. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.

24 Vites Astro M Kullanıyorum Nasıl 27 Vitese Geçiş Yapabilirim?

Konu, Bisiklet Seçimi kategorisinde Arda Göndiken tarafından 21 Mayıs 2010 tarihinde paylaşıldı.

1. Kayıt:
    15 Nisan 2010
    Sponsorlu Bsiikletim Salcano Astro M 24 Vites

2. cem eroğlu Aktif Üye

vites kolları ve ruble denilen dişli topluluğu değişecek olması lazım 100 lirayı gözden çıkar :)

3. mert yazgan Daimi Üye

onun dışında kadronun arkada jantla arasında yer olması lazım çünkü oraya ekstradan bir dişli daha gelecek eğer kadroyla dişliler arasında hiç boşluk yoksa(bir dişli sığacak kadar da ) yapabileceğini sanmıyorum ama boşluk olacağını tahmin ediyorum...

4. zafersidal Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    arka göbek ( görmeden tam bişi söleyemem)
    vites kolu
    ruble
    zincir
    ön arka vites aktarıcıları sorun çıkartabilir
    aynakol sorun çıkartabilir

8li ruble ile 9lu ruble aynı genişliktedir 9 da dişliler daha ince ve aralarındaki boşluk daha azdır :in:

5. erdomsuper Aktif Üye

aynakol muhakkak değişir çünkü 27 vitesler süper ince denilen zincirlerle verim gösterir.süper ince zincir içinde süper inceyle çalışan aynakol gerekeceğinden sana önerim aynakol,zincir,ruble,vites-fren kolu değişimidir.buda toplamda yaklaşık 200 ytl eder.eğer çok dağa falan gitmiyorsanız sonradan canınız sıkılabilir.gönlünüzce olsun.