'' 24 temmuz ---performans turu---''

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
gebzeye tren ile ............haydarpaşa saat 07.30 da buluşmaca .....
banliyö treni tam 1.5 bisiklet 1.5 toplam 3 ytl .....
eskihisara ineceğiz feribot tam 3 ytl bisiklete para yok.................
istikamet kartepe otel............................suadiye çıkış ....................
maşukiye iniş.....................ve topçular 175 km dir bir adet ıronman turu ..............................dönüş tren gebze ..........

bu turu yapabilecekler aytekin erzan ve onur berberci...................
engin güner ...................volkan çelik ................hasan...............
memet.........................sinan.......................alper ........... ama tatile gidebilir................ve atom kamil.............
semir yok oldu gitti....................ömer başkıran oda yok..............
ve soner .........................

evet yukardaki dostlar ile bi kafa kafaya verelim derim .........................

Scudo

dapoet

Daimi Üye
Tepki
112
abi su turun tarihini daha eken bi zamana alalım yaa 7 8 9 temmuza izinli oldugum zamanlar biliyorsun abi yıllık izin az bizim :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@dapoet

alper bu yaz kış olacak salı günü ayın beşinde yağmur var erteleme yapacağız çarşamba olacak ..üst baş ıslanmayı sevmiyorum....adam gibi havada yaparız 110 km yi bu hafta şile var 3 temmuz ona odaklandım şimdi bu tur 24 ünde nedeni şu alper ..volkan almanyadan geliyor aytekin dedi bi tur yapalım volkan deli fişek o da kardeşi ondan deli fişek ağustosda burda ....
24 ünde hazır olacağız ve ağustosun ilk pazarı damlayacak volkan ve benim canıma okuyacak ....

yandık valla.................

:D :D :D :D

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
Abim kesin söz vermiyorum..24 temmuz'a kadar neler olur bilinmez..Zaman yaklaşsın hele kesin katılırım gibi...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/180323_106626362748878_100002045438823_45830_6457609_n.jpg

volki almanyadan geliyor canımıza okuyacak...

:) :) :) :) :) :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bu tura aytek hazır olur bide onurun işi olmaz ise gelir bakalım aytek ile tek kalırsak ne olacak ...yav alper temircandan ses yok alper benli zati gelemez çalışıyor ....memet gelirse bakalım o hep hasana bakar ....zati ömer ile bağlantı koptu ve semir ile ,,,bi soner gelirse şık olur ..............diğer arkadaşlar foruma gelmiyor yahu................hepsi takılıyor face de ......
aytek senle ikimiz gideriz o zaman ...............

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Hasip Çehre

yav anlamış değilim............kartepeye gelen kadro buraya zıplaması lazım niye zıplamıyor .............sen buna ne diyorsun işin zoru olunca aytek kimse yok yanlışmı düşünüyorum biz kimsenin motivasyonunu kırmıyoruz ama yok işte topik burda mesaj atan yok ben sana nedenini söyleyeyim kimse bu tura hazır değil ..çünki bi kere hafta içinden insanların vakti yok antremana herkez çalışıyor .......
ben 3 temmuzda kopacağım şilede 5 temmuz alper ile 110 km de kopacağız...
10 temmuzda polinezde kopacam şimdi bu 3 antreman modunda olan sürüşlerde süratli süreceğim akabinde dinlenme lay lom lom 17 garipçe ve sonra hafta içi gene olabilir 17 sinden sonra ferdi yaparım ........veeeeeeeeeeee 24 temmuz olay patlayacak .............da
nerde insanlar aytek.......................

Hasan Bahri Toros

Forum Demirbaşı
Tepki
684
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe

Kudret abi bi aksilik çıkmazsa gelirim hele bi tarih yaklaşsın bakalım :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Hasan Bahri Toros

hasan bu turu yapalım neden biliyormusun kartepenin zoru bu olacak bunu muhakkak yapmalıyız hasan liste oluşturmuyorum önce bu turun zorlukları konuşulacak...

:in: :in: :in: :in:

Hasan Bahri Toros

Forum Demirbaşı
Tepki
684
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe

Yapalım abi sisler arasındaki kartepeye tekrar çıkalım :) Kartepenin sisli havasından bi soluyan tekrar çıkmak istiyor beni oraya çeken gizli bir güç var :) Kartepeye son çıkışımda tüylü kaskı bi taktım kendimi bi anda zirvede buldum :) Evet bence herşey tüylü kaskta :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Hasan Bahri Toros

hasan olay şu olacak...........
gebzeye kadar banliyö ...ordan aşağı eskihisara ..ve topçulara feribot ..ve karamürsel hizasından suadiyeye basarak 21 km stabilize bozuk yol alınacak mıcır asfalt o yol............. ve kartepe otele suadiyeden çıkacağız akabinde otelin orda yani teleferiğin tam oraya geleceğiz orda mola artık duruma göre yarım saat felan olur ve dönüş ta topçulara olacak.....zirve yok direk kartepe otelin ordan çıkarak asfalttan maşukiyeye inerek geldiğimiz yolu alarak topçulara döneceğiz ve feribot ile karşıya geçerek son 4 km lik rampayı alarak gebze banliyö trenine ulaşacağız durum bu ...............175 km bu turun bize vereceği yorgunluk tahminimce 21 km rampayı hesaba katarsan 200 ü bulur ıronmanturu...................ve bu tura hazır bakalım kaç kişi olacak önceden antreman şart.......................

Hasan Bahri Toros

Forum Demirbaşı
Tepki
684
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe

Hemen antrenmanlara başlayalım bu yaz tatil yok bize anlaşılan :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Hasan Bahri Toros

hasan bi şekilde sen bu pazar şileye gel derim yalnız saat 04.30 da metrobüse binecen ve son durakta olacan hasan ordan bostancı adalar iskelesine gel derim ama 05.50 de ol hemen basacağız saat 06.00 çıkış

Volkan Akboga

Aktif Üye
Tepki
120
İsim
Volkan Akboga
Kutret Abi 19 veya en gez 20 Augustosda Türkiyedeyim, güzel Tour ayarlarsin ozamandan sonra

Eren Tublek

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Bisiklet
Trek
Benim o tarihte tatilim olmasaydi mutlaka sizlerle olurdum.Hasan bizim 10 temmuzda bir degisiklik yok degil mi?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Eren Tublek

eren bi babalar günü dedin kartepeye gelmedin şimdi tatil diyorsun tatilde ne yapılır 24 temmuzda bisiklete binilir ve 175 km yapılır tatilde başka ne yapılırki..
kesin konuşan arkadaşlar olmadığı müddetçe bu tur olmaz insanlar son anda fikir değiştirdiği için bu ağır turda liste yapmıyorum bu tura hazır olanlar bile gelemiyor nedeni alper benli hafta sonu bile çalışıyor adamın cumartesi ve de pazarı bile yok ....aytekin her zaman gelir ve de onur da onların temposu çok hızlı altlarında yol olacak ..hasan gelirse memet te gelir ... engin özenden ses yok bisiklet foruma uğramıyor halbuki kartepe gibi yeri yapan 14 km yi durmadan çıkan enginin bu tura atlaması lazım idi...keza volkan çelik....atom kamil.....ses yok onlardan sitem yapıyorum çünki insanlar zora gelmiyor...
nedeni bence hazır değiller .....