24 Haziran Pazar - Ankara/Göksu - Yolların Fatihi Serkan ile turumuz

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Kevser merhaba

İnsan bu güzel arkadaşlıkları, dostlukları görünce yanınızda olmak istiyor.

Hele ki resimlerde, baktıkça hep tanıdık sevgili arkadaşlarımı gördükçe, daha çok seviniyor insan.

Çok güzel bir ağırlama yapmışsınız. Serkan Ankara'dan zor ayrılmıştır. Tabi iki sebepten,
1. sebep sizlerden arkadaşlarından ayrılmak zor gelmiştir.;)
2. sebepse yedirdiklerinizden dolayı, Serkan'ın midesi genişlemiştir. Bisikletide şaşırmıştır, bu kilolu üstüme binen kim diye :eek: .
O ne bakım öyle .:D :D

Paylaşım için çok teşekkür ediyorum. El ve ayaklarınıza sağlık. ;)

Herkese bol bol sevgi ve selam gönderiyorum.:)

Hoşçakalın.

Scudo

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Kevser merhaba,

Serkan'ı çok güzel ağırlamışsınız sizlerede bu yakışır zaten.Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Ankaralı bisiklet dostu kardeşlerime selamlar...

• Beğen
Tepkiler: goLdenskuLL

backbone

Üye
Tepki
21
İnsanlar tanışıp kaynaştıkca büyük haz duyuyorum..tanışmalara bisikletin aracı olmasıda ayrı bir sevinç..paylaşım için sağollasın

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
İnanılmaz görüntülerle karşılaştım başlığı görüp araladığımda.Sıcak yüzlerin birbirine karıştığı,dostlukların pekiştiği ve beraberinde büyüyen bir Aileyle...
Günlerin birbirini kovaladığı ve koca kentlerin arasında kaybolup yittiğimiz,Varolmak,farkında olmak ve inadına duygularımızı yitirmemek adına, Erdemlerimizin su yüzüne çıkmayı kolladığı anlardı,bu anlar.
Büyüyen Ankara Bisiklet Ailemize sıcak misafirperverliği ve ilgi alakaları için teşekkür ediyorum.Ne mutlu Sevgili Serka'a Sıcak yüzler seninle olsun güzel İnsan.

Yüreğim ve Sevgimle...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen

Necati Bilgen

Daimi Üye
Tepki
793
Kevser kardeş senin yazıların ve fotoğraflarınla Serkan'ı karşılama ve ağırlama değerini bulmuş. Teşekkürler ANKARA BİSİKLET EKİBİ..

İşte böyle bisiklet dostlukları ve bisiklet sevgisi..

Sele'den inmek yok, Pedallara basmak çoook..

Serkan'cığım Sağlıklı ve kazasız yolculukların devamı dileğimle. Bisiklet dostlarıma bol, bol S e v g i l e r ...