24 Ağustos(evet yarın, evet biliyorum biraz geç oldu) Nüzhetiye Şelalesi

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Aval Apmar tarafından paylaşıldı.

1. Aval Apmar

Aval Apmar Yeni Üye

Yarın, saat 07:15 Maltepe Bakireler Tapınağından pedal ile Pendik, Pendikten 08:15 ido ile Yalova'ya, oradan da Gölcük istikametinde Nüzhetiye Şelalesine gideceğim. Akşam 20:15 seferi ile Yalova'dan dönüş yapacağım.
    Tempo; bagajlı, heybeli mtb temposu. Yol 50km düz, 9-10 km tırmanış. Yalovadan gitgel 120+.
    Bir nevi antreman da olsun diye bu rotayı seçtim( yakında kamplı turlar var). Şu an 3 kişiyiz.
    Yarın nereye sürsem, sıcak havada okadar yolun ve rampanın sonunda şelale fena olmaz diyen varsa gelin tanışalım. 3 gitgel 3km de trekking var hani!

2. Tahir Keskin

Tahir Keskin Onursal Üye

Adı:
    Tahir Keskin
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Parkur güzel. Daha evbel burası hakkinda açılan konular vardı. Okursanız faydalı olacağı kanısındayım.

3. Cihan Soyugazi

Cihan Soyugazi Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    bu turu yeni gördüm ilgimi çekti bayağı eylülde ya da ekimde de yaparsanız katılmak isterim ..

İlginizi Çekebilir

20160630_084931.jpg
Hazirandı..Hepimizin gelmesini dört gözle bekledeğimiz o harika doğanın bize sunduğu bisiklet koşulları uygun hale gelmişti.Hoş kendi adıma mevsim yada iklim nasıl olursa olsun aynakol kadanssız...
upload_2017-2-6_15-29-19.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
upload_2016-12-15_15-4-44.png
Hatırlarsınız, geçen yılın Aralık ayında Recovery nabızdan bahsetmiştim (*). Kısaca hatırlamak gerekirse; bir intervalin sonunda pedala basmayı bıraktığımızda nabzımızın ne kadar hızlı düştüğüyle...