23 temmuz cumartesi tur var mı?

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Braindamage tarafından paylaşıldı.

1. Braindamage

Braindamage Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar, bu cumartesi (23 temmuz) istanbul içinde tur planlayan kimse var mı? varsa katılmak istiyorum. eğer olacaksa burdan konuşalım lütfen.

2. Ergün Gündoğar

Ergün Gündoğar Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ben cumartesi boşum bir gezi olursa katılmak isterim veya yoksa biz ayarlayalım..;)

3. Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:
    bence en güzeli siz bi program yapıp diğer kullanıcıları haberdar edin.gelen olur veya olmaz çok dert değil.siz takılırsınız... ;)

ben eskişehir'de böyle yapıyor(d)um...

4. ümit_levent

ümit_levent Forum Demirbaşı

Seviye:
    arkadaşlar eyer çalışmasaydım katılırdım kısmetse pazar günü tur düzenlenirse gelmeye calışrım

5. Ergün Gündoğar

Ergün Gündoğar Forum Bağımlısı

Seviye:
    Tamam biz düzenleyelim olur ama hangi yakada düzenleyelim? ben anadolu yakasındayım, aslında avrupa yakasında ne zamandır bisiklet sürmüyorum, yani avrupa yakasında olmasını tercih ederim ;) benim msn adresim divinity666tr@hotmail.com telefonum 0555 477 0 154

Braindamage

Braindamage Yeni Üye

Seviye:
    ben de anadolu tarafındayım ama avrupa tercihimdir. şu beşiktaş-sarıyer cazip geliyor bana. benim msn akdlahsn@hotmail.com

birşeyler ayarlayalım mutlaka

İlginizi Çekebilir

upload_2015-11-18_17-9-12.png
Canyon Strava'daki son 30 aktiviteni inceleyip, sınırlarını zorladığın bir aktiviteyi bulup, ödülü 'Canyon Exceed CF SLX' olan bir yarışmaya da dahil ediyor. Strava kullananlar, beklemeye gerek...
1917315_10156712026035253_5430136571405157378_n.jpg
Arkadaşlar biliyorsunuz ki sağlık raporu almak için hekiminize başvuruyorsunuz aslında bunların ne kadar önemli tetkikler olduğunu az kişi biliyordur birçok kişi formalite olarak görüyor, hekim...
makale.gif
Kış geldi. Günler daha kısa. Sabah işe giderken olan soğuk neyse de, o yağmur yok mu? Akşam işten çıkıyorsunuz, hava kararmış oluyor. Araya bir yerlere bisikleti de sıkıştırmak gerekli. Bisiklet...