23-30 Ağustos İzmir - Bodrum Turu

alper tok.

Üye
Tepki
6
İsim
Alper
Bisiklet
Sedona
İstanbul'dan Merhabalar,

23-30 ağustos tarihleri arasında bisiklet ile izmirden bodruma pedallama niyetindeyim. Mümkün olduğunca kamp yerlerine çadır kurarak gerçekleştirmek istiyorum turu.

Tur güzergahı aşağıdaki gibidir:

(link)

(Ayrıntılı pdf versiyonu: (link))

Güzergah 4-5 günlük bir güzergah, kalan birkaç günde Bodrumdan feribotla Datça yarımadasına geçerek orada turlanabilir diye düşünüyorum.

Gerçekleşirse ilk şehirler arası turum olacak bu. Katılmak isteyen arkadaşları beklerim.:D

Scudo

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.877
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@alper tok.

Simdiden hayirli olsun :)
Bodrum'daki plan, detay ve sorularınıza dair BBK (Bodrum Bisiklet Kulübü) facebook sayfasında şansınızı deneyebilirsiniz. Sanirim yardim talebiniz olursa ilgileneceklerdir.
(link)

K.Burak

Daimi Üye
Tepki
103
Bisiklet
Giant
Bizde Temmuz 21'de çıktık. 1-2 ay önceden tur duyurusu yapsaydınız katılabilirdim.Ayrıca Milas'ta konaklamayı düşünürseniz bu konuya göz atın derim. (link)

Tepki
0
Aynen Bırak ' da dediği dibi 1 2 ay öncesinde haber verilse katılan olurdu hatta ben de katılmayı isterdim

alper tok.

Üye
Tepki
6
İsim
Alper
Bisiklet
Sedona
Esasen birkaç ay öncesinden planlanmış bir turdu ancak son dakikada arkadaşımla izin meselelerini tutturamayınca son dakikaya kaldı haliyle.

alper tok.

Üye
Tepki
6
İsim
Alper
Bisiklet
Sedona
İstanbuldayım şu anda, izmire otobüs bileti alabilirim yarın sabahtan, gidecek birileri olursa. Tek başıma çıkmaya pek hevesli değilim esasen.

alper tok.

Üye
Tepki
6
İsim
Alper
Bisiklet
Sedona
Tura çıkarsam pazartesi katılabilirsin istersen. Tam bir hafta sürem olduğu için çıkacaksam cumartesi yola çıkarım.